Poniżej opisu są zamieszczone szczegółowe zdjęcia.
Kliknij na zdjęcie a otworzy się galeria, na zdjęciach gdzie w prawym górnym rogu jest widoczny symbol LUPY - można takie zdjęcie powiększyć
Do sprzedania w bardzo dobrym stanie kultowy odbiornik radiowy, sztandarowy model w PRLu radio stereo AMATOR 2B, Odbiornik używany był w biurze, radio jest zadbane niewielkie ślady używania. Radio odbiera długie idealnie program 1 polskiego radia oraz średnie i krótkie, ale po zmianie częstotliwości nadawania nie odbiera UKF-u, w nowym zakresie 88-108 MHz. Ponoć dla doświadczonego radiotechnika to jest pestka by przestroić radio do nowego UKFu. Radio podłączone do kolumn gra w obu kanałach. Doczytałem że ten model radia posiada końcówki mocy na układach scalonych hybrydowych GML 026, mocne końcówki odporne na przeciążenia, ale jednocześnie dające dobrej jakości dźwięk z bardzo dużą dynamiką. Na górnych zdjęciach znalazłem zdjęcia schematów tych końcówek GML.
Samo radio waży 6 kg, ale + karton i amortyzujące wypełnienie = 8 kg.
Na innej mojej aukcji są radio JUBILAT.
Obejrzyj pozostałe moje aukcje może coś jeszcze Cie zainteresuje, ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ AUKCYJNĄ CODZIENNIE WYSTAWIAM COŚ NOWEGO. UWAGA – Zastrzegam, że w trakcie trwania aukcji, w sytuacji braku ofert mogę w każdej chwili wycofać wystawiony przedmiot ze sprzedaży w allegro, ZŁOŻENIE OFERTY do licytacji zagwarantuje że aukcja dotrwa do ostatniej sekundy czyli do końca.