|
WITAM!
Jesteśmy firmą handlowo-usługową z dużym doświadczeniem na rynku maszyn ogrodniczych i budowlanych. Posiadamy szeroki wybór maszyn do parku lasu i ogrodu. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu ul. Bytomska 5A oraz w Śremie ul.Powstańców Wlkp. 9
[zasłonięte]@agrotech-poznan.pl[zasłonięte]@agrotech-poznan.pl
Kontakt telefoniczny 61 [zasłonięte] 35 / 61 [zasłonięte] 05 /
0504 [zasłonięte] 204
Kupując u nas zyskacie Państwo dodatkowo szkolenie z zakresu eksploatacji maszyn, oraz wiele cennych informacji, które są wynikiem wieloletniego doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu.
Kupując u nas masz pewność, że sprzęt przeszedł przegląd zerowy, wszystko jest sprawdzone (silnik odpalony, sprawdzone obroty silnika, sprawdzone pozostałe zespoły)
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA NA RATY
KREDYTUJE GETIN BANK, SYGMA BANK LUB AIG
WERYFIKACJA NA ODLEGŁOŚĆ
TRAKTOREK JONH DEERE X155R
JOHN DEERE X155R - tak dużo mocy w tak małej maszynie.
Inwestycja w X155R to inwestycja na długie lata, która znacznie przewyższa oczekiwania !
W pełni spawana rama, żeliwna przednia oś i masywna, odporna na promienie UV maska silnika, to tylko niektóre z wielu zalet tej wytrzymałej kosiarki samojezdnej.
Najważniejsze cechy traktorka X155R:
- spawana, stalowa rama (3 mm) i żeliwna przednia oś zapewniają odpowiednią trwałości i komfort użytkowania,
- wydajny dwucylindrowy silnik V-Twin John Deere produkowany przez firmę Briggs&Stratton zapewnia wysoką jakość, trwałość i bezawaryjną pracę,
- system zbierający i wyładowczy oraz możliwość regulacji fotela operatora zapewnia odpowiedni komfort pracy,
- agregat koszący Edge o szerokości roboczej 107 cm zapewnia odpowiednią jakość koszenia, mulczowania i zbioru skoszonej trawy.
- promień skrętu tylko 40,5 cm
- sposób zamontowania noży zapewnia łatwy ich demontaż oraz właściwe ułożenie w każdych warunkach.
- zastosowanie końcówki do podłączenia węża ogrodowego,
- zbiornik o pojemności 300 litrów.
- przedni zderzak
Dane techniczne:
Silnik
Producent Briggs&Stratton
Pojemność skokowa 656 cm³
Moc 18KM
Charakterystyka
Szerokość cięcia 107 cm
Pojemność zbiornika na trawę 300L
Przekładnia hydrostatyczna
| kliknij aby powiększyćGaleria zdjęć |
|
|