Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TAROT, RYTUAŁY, JASNOWIDZ bez limitu pytań,express

19-01-2012, 14:05
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 10 zł      Aktualna cena: 10 zł     
Użytkownik Wrozka-Annika13
numer aukcji: 2042410906
Miejscowość Lublin
Licytowało: 11    Wyświetleń: 145   
Koniec: 17-01-2012 00:51:30

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Kondycja: bez śladów używania
Język: polski
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Nazywam się Wróżka Annika, jestem jasnowidzem i tarocistką i od wielu lat pomagam ludziom odnaleźć drogę dzięki Kartom Tarota. Wróżbami z kart zainteresowałam się już jako dziecko patrząc z ciekawością moją babcię, która rozkładała karty członkom naszej rodziny i znajomym. Bardzo często miałam i mam sny, które sprawdzają się w rzeczywistości.Często patrzę na osobę, rozmawiam z nią i wiem jaki ma problem i mogę skutecznie pomóc

Wszyscy którzy mnie znają osobiście oraz moi stali klienci twierdzą, że jestem osobą bardzo obowiązkową, osobą na której można polegać, kieruję się emocjami i mam bardzo rozwiniętą empatię, potrafię spojrzeć na świat oczami osoby dla której wróżę. Każdego dnia rozkładając karty dla ludzi szukających wsparcia, rady i uwagi staram się pomagać im podejmować decyzje mające znaczący wpływ na ich przyszłe oraz obecne życie. Jeżeli szukają Państwo pomocy dobrej i sprawdzonej wróżki, to służę Wam poradą.

Dzięki kartom Tarota odnalazłam w sobie siłę do życia oraz spokój. Magia kart ich moc doradcza oraz ponadczasowa aktualność są najlepszym lekarstwem na bolączki, problemy i sytuacje życiowe, które wydają się być bez wyjścia.

Dlaczego wróżę z Tarota ?
Tarot jest bardzo skuteczny. Ciężko mi jest sobie wyobrazić teraz swoje życie bez kart Tarota. Nie bez powodu od wieków Tarot w rękach dobrej wróżki potrafi przedstawić wydarzenia tak jak rzeczywiście będą one wyglądać w przyszłości.

Aukcja ta dotyczy Odpowiedzi na nurtujące Cię Pytania, Jeśli masz jakiś problem, chcesz dowiedzieć się jak potoczy się twój związek lub trudna sprawa – Nie czekaj! 

Na pytania odpowiadam w sprawach: 

· Miłości 

· Finansów 

· Pracy 

· Ogólnych problemów życiowych 

· Rodzinnych 

· Związków

Na tej aukcji koszt możesz zadawać tyle pytań ile zechcesz ;)Bardzo proszę o konkretne pytania do Moich Kart

Proszę również o podanie Imienia, Daty urodzenia osoby/osób, której dotyczy pytanie, dzięki temu wróżba będzie na pewno dokładna. 

 

Wróżę z kart Tarota, Kart Anielskich i  Kart Klasycznych , zajmuję się również numerologią  

Jeśli moja odpowiedź jest dla Ciebie niejasna lub nie rozumiesz mojego przekazu możesz zawsze dopytać bez potrzeby kupowania kolejnej sztuki.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dzięki temu odpowiedź na twój problem zawsze zostanie ci Jasno i Obszernie opisany!

Tylko u mnie masz pewność, że robię 100%pełny rozkład dla Ciebie i Twoich watpliwości, problemu czy zapytania.  

Na wpłatę oczekuję po przesłaniu do Ciebie odpowiedzi.

Pamiętaj, że wróżba nieopłacona nie spełni się

Dlatego też jeśli nie masz zamiaru zapłacić szkoda naszego  czasu i wysiłku!

 

KOMENTARZ WYSTAWIAM JAKO DRUGA 

Odpowiadam na pytania Codziennie w godzinach 08:00 – 24:00


 

Jeśli zakupisz wróżbę w tych godzinach na odpowiedź oczekiwać będziesz  

Maksymalnie do kilku godzin

Jeśli chciałabyś powrotu ukochanego, spełnienia marzeń lub odnalezienia prawdziwej miłości zapytaj o rytuały [zasłonięte]@onet.pl ZAPRASZAM

 TAROT, RYTUAŁY, JASNOWIDZ bez limitu pytań,express