spalinowa piła łańcuchowa MAKITA EA3500S35B
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik ToolsForSmart (0)
numer aukcji: 5040973818
Miejscowość Szczecin
Wyświetleń: 132
Koniec: 28-02-2015, 15:47
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 15.00 [kg]
Zasilanie: spalinowe
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Spalinowa pilarka łańcuchowa marki MAKITA, model EA3500S35B.
Cechy produktu:
  • Technologia zapłonu MPI ułatwia ponowny rozruch
  • Przełącznik wielofunkcyjny (opcja półgaz/ ssanie oraz start/ stop)
  • Pompka zasysająca paliwo ułatwia rozruch
  • Metalowa, regulowana pompa oleju
  • Łatwy rozruch oraz boczny napinacz łańcucha
  • Beznarzędziowa wymiana filtra powietrza
  • Bezobsługowy zapłon elektroniczny zapewnia łatwy rozruch i bezawaryjną pracę
  • Znaczniki umożliwiają precyzyjne cięcie na wymiar
  • Sprzęgło tródzielne
  • Efektywny system tłumienia drgań
  • Hamulec łańcucha tnącego SafetyMatic
Piła EA3500S35B
- dane techniczne:
PARAMETRY PIŁY
Długość tnąca 350 mm
Podziałka łańcucha 3/8 "
Szerokość rowka 1.3 mm
Pojemność zbiornika oleju do łańcucha 0.29 l
Waga urządzenia 4.4 kg
PARAMETRY SILNIKA
Pojemność silnika 34.7 cm3
Moc silnika silnika 1.7 kW (2.3 KM)