Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Prawdziwa historia - reż. Donaldson Roger

25-01-2014, 23:24
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 17 zł     
Użytkownik longerowa
numer aukcji: 3897809897
Miejscowość Śrem
Wyświetleń: 2   
Koniec: 25-01-2014, 23:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: DVD-box
Opakowanie: w folii
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Polska wersja językowa: napisy, lektor

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

"Wspaniałe poczucie humoru. Oszałamiające zdjęcia. Genialna rola Anthony'ego Hopkinsa."
- Screen International

Pełna humoru i poruszająca historia człowieka, który miał odwagę spełnić swoje niezwykłe marzenie. Główna rola w filmie jest podsumowaniem całokształtu twórczości Anthony'ego Hopkinsa, za którą w styczniu 2006 został uhonorowany Złotym Globem. Film wyreżyserowany przez Rogera Donaldsona ("Gatunek", "13 dni"), nawiązuje do najlepszej klasyki kina drogi ("Prosta historia").

Burt Munro (Anthony Hopkins) wyrusza w wymarzoną podróż. Chce spełnić swoje największe marzenie: wystartować w zawodach na legendarnym torze Bonneville w USA i ustanowić rekord świata w prędkości na udoskonalonym przez siebie motocyklu Indian Scout. Ekscytująca, pełna humoru i przygód droga na miejsce wyścigu będzie dla Burta podróżą życia.
Film nowy, w folii! Małe wgłębienie z przodu.