|
Sklep Muzyczny ABIX Adam Babiuch
Pomorska 22B
32-300 Olkusz
tel fax 32[zasłonięte]643-39
e-mail: internet[zasłonięte]@abixolkusz.pl
tel: 502-[zasłonięte]-444
Sklep Muzyczny ABIX Adam Babiuch
Pomorska 22B
32-300 Olkusz
83 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]6180008 [zasłonięte] 012949
W tytule prosimy podać nick oraz numer aukcji
Przedpłata: - zł
Pobranie: - zł
Odbiór osobisty: 0zł
Produkty wysyłamy firmą kurierską:
Przedpłata - GRATIS !!!
Pobranie - GRATIS !!!
|
ZOBACZ NASZE AUKCJE
|
ZOOM R24
Zoom R24 jest kompletnym, kompaktowym i wszechstronnym przenośny systemem do produkcji muzyki. To w zasadzie cztery urządzenia w jednym: rejestrator, interface audio, kontroler MIDI oraz automat perkusyjny/sampler.
R24 umożliwia równczesną rejstrację 8 kanałów i równoczesne odtwarzanie 24 kanałów. Funkcje UNDO/REDO przydatne bedą do kasowania ostatnich próbnych nagrań i przywracania pierwotnego stanu. Po zakończeniu rejestracji można przejść do miksowania i niezależnego zapisania każdej z wersji miksu.
R24 jako interface audio zezwala na bezpośrednią rejestrację materiału na komputerze w jakości 24 bity / 96 kHz. Równocześnie może pracować 8 wejść i 2 wyjścia.
Po podłączeniu do DAW na komputerze R24 zachowuje się jak kontroler MIDI. Suwaki ułatwią miksowanie, a przyciski kontrolne zatrzymywanie i rozpoczynanie rejestracji lub odtwarzania. R24 kompatybilny jest z Mackie Control, co znaczy, że jego konfiguracja w głównych programach DAW na rynku jest niezwykle prosta.
Wbudowany sampler zezwala na odtwarzanie w czasie rzeczywistym próbek i pętli. Wyświetlacz ułatwi kontrolę nad plikami, natomiast funkcja rozciągania w czasie dostosuje sample do tempa utworu.
Dane:
rejestracja w formacie 24 bity / 48 kHz,
maks. czas rejestracji: 200 min,
100 znaczników,
metronom,
częstotliwość próbkowania interface'u: 96 kHz,
9 suwaków, 3 zakresowy EQ, panoramia,
8 dynamicznych padów,
2 wysyłki na efekty,
efekty: clean, distortion, aco/bass sim, bass /mic/ dual mic/ stereo/ 8 x comp EQ, mastering,
10 zestawów perkusyjnych,
zapis na karcie SD lu SDHC,
wyświetlacz 128x64 px,
zasilanie phantom power,
8 wejść XLR/TRS symetryczne/niesymetryczne,
wbudowany mikrofon,
wyjście master: 2 x TRS 1/4" symetryczne,
wyjście na słuchawki: TRS 1/4",
USB,
zasilanie z baterii AA lub zasilacza,
waga bez baterii: 1.3 kg.
ZA TOWAR MOŻNA PŁACIĆ KURIEROWI
FIRMOWA GWARANCJA POLSKIEGO DYSTRYBUTORA
ZA TOWAR MOŻNA PŁACIĆ KURIEROWI
PYTANIA TEL 32[zasłonięte]643-39 LUB 502-[zasłonięte]-444
Towar zostaje dostarczony przez firmę kurierską "UPS" wprost pod drzwi Państwa domu. Najczęściej godzinę dostarczenia ustala się telefonicznie z kurierem.Przy odbiorze przesyłki możemy sprawdzić zawartość paczki.
Możliwy jest także odbiór w siedzibie firmy
Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed każdą wysyłką jest indywidualnie sprawdzany. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon lub na życzenie klienta faktura
Tylko kilka prostych kroków i możesz zakupić na raty.
Sprawdź, klikając w poniższy banner:
|
24 miesiące
Prowadzimy sprzedaż ratalną
w systemie ŻAGIEL.
Tanie raty bez pierwszej wpłaty i zaświadczeń o dochodach.
Bez wychodzenia z domu, bez konieczności wizyty w sklepie.
Sprawdź ile wyniesie
RATA
Wyświetl większą mapę
|
|