Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zmień komfort życia Rezydencja w Twojej Cenie

20-01-2012, 21:30
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 750 000 zł     
Użytkownik genn_investment
numer aukcji: 2036759522
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 3327   
Koniec: 18-01-2012 13:25:47
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłego domu - docelowo, standard to za mało dla twojej rodziny, masz już dość pseudo willi oraz zamkniętych osiedli, braku intymności, chcesz ciszy i spokoju, w łatwy sposób dostać się do centrum  - to oferta dla Ciebie... Zapraszamy ...

Kilka słów http://genn.pl/pliki/pdf/essence.pdf

"REZYDENCJA PODWARSZAWSKA MAJESTIC"
PRESTIŻ - BEZPIECZEŃSTWO – ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ - NOWOCZESNOŚĆ

Cena ofertowa: 1 750 000 zł brutto*
*Do negocjacji, aktualnie możliwość nabycia nieruchomości  po bardzo korzystnej cenie.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ NIERUCHOMOŚCI I ZŁOŻENIA SWOJEJ OFERTY ZAKUPU. Twoja cena to ...

 

MAJESTIC RESIDENCE - energooszczędna i inteligentna willa pod Warszawą stworzona dla tych,  którzy chcą od życia dużo więcej i lubią się wyróżniać...

O P I S

Dom wykonano z użyciem wysokiej klasy materiałów, z dbałością o szczegóły oraz wyczuciem smaku. Nowoczesna konstrukcja jak i wyposażenie gwarantują pełną funkcjonalność i oszczędność w utrzymaniu. Nowoczesna pompa ciepła firmy Danfoss odpowiada za tanie ogrzewanie w zimie, w lecie chłodzi (klimatyzacja za darmo). Za sterowanie urządzeniami i mediami odpowiada system EIB (inteligentny dom), pozwalający na objęcie nad nimi pełnej kontroli z dowolnego miejsca w domu, kraju przez Internet. Inne udogodnienia, to mechaniczna wentylacja z funkcją odzyskiwania ciepła (na bieżąco oczyszcza powietrze), centralny odkurzacz czy nowoczesna stacja uzdatniania wody (czysta woda w każdym kranie) - bardzo poprawia to komfort mieszkania. Zintegrowany system alarmowy, drzwi i okna antywłamaniowe, zestaw inteligentnych kamer, czułych na ruch (zawsze podczas pracy, urlopu można podejrzeć przez Internet nasz dom), dbają o nasze bezpieczeństwo. Wszystko zamknięte za ponad 2m pięknym kutym ogrodzeniem.


L O K A L I Z A C J A http://www.genn.pl/lokalizacja.html

Rezydencje położone są w podwarszawskiej Jabłonnie, miejscowości pokrytej w 50% lasami, oddalonej od Pałacu Kultury o 18 km, do którego dostaniemy się szybko 3 pasmową ul. Modlińską, a dzięki oddaniu Mostu Północnego czas dojazdu do centrum ulegnie skróceniu. Obok wszystko czego Nam potrzeba Obi, Kaufland, Selgros, FitnessCluby, szkoły i przedszkola (prywatne i publiczne). Podczas zwykłych zakupów można napotkać znajome twarze z naszych seriali, artystów, którzy już dawno osiedlili się i pokochali to miejsce razem ze swoim bliskimi.

 Pomysł na wolny czas w naszej okolicy:

- Golf w Rajszewie "First Warsaw Golf & Country Club" 8,8 km

- Spacer, wodne sporty na Zalewie Zegrzyńskim 10,8 km

- Jazda konna "Klub jeździecki Ostoja" 800 m

- Jogging, rowery w jednym z 4 rezerwatów przyrody, najbliższy 400 m

Wszystkie atrakcje na wyciągnięcie ręki...potem relaks w ogrodzie, rezydencji...Czego chcieć więcej...


S P E C Y F I K A C J A:

Bezpieczeństwo

- okna antywłamaniowe (szyby P4, okucia antywłamaniowe)
- system alarmowy: czujniki PIR, czujniki dualne, czujnik tlenku węgla
- 6 kamer zewnętrznych dzień/noc oraz rejestrator cyfrowy z dyskiem pamięć 500 GB (możliwość obserwowania otoczenia domu z zewnątrz przez Internet)
- wysokie ponad 2m ogrodzenie z każdej strony
- oświetlenie zewnętrzne z czujnikami ruchu

Nowoczesność/ komfort / luksus

- inteligentny dom okablowanie system EIB (łącznie z okablowaniem pod kino domowe, możliwość: wyłączenia wszystkich mediów za pomocą 1 przycisku, programowanie scen świetlnych dla danego pomieszczenia w zależności od pory dnia, okoliczności, zarządzanie budynkiem z dowolnego miejsca w domu bądź z zewnątrz za pomocą Internetu, sterowanie za pomocą np: Iphona
- instalacja antenowa - odbiór kanałów z każdego pomieszczenia niezależnie
- instalacja centralny odkurzacz (rozprowadzenie gniazd + automatyczne zmiotki)
- stacja uzdatniania wody (dobry smak wody i zapach w każdym kranie)
- ogrodzenie w całości kute
- tarasy, balkony wyłożone kamieniem naturalnym granit
- brama garażowa rolowana na pilota

- brama wjazdowa sterowana na pilota
- studnia chłonna (odprowadzenie wody deszczowe)

Energooszczędność

- pompa ciepła z modułem chłodzenia - ogrzewanie płaszczyznowe (podłogowe i ścienne) oraz chłodzenie latem przy odwróconym obiegu - redukcja kosztów ogrzewania do 70%, ciche, komfortowe, tanie (300 zł/m w zimie), bezpieczne użytkowanie rok po roku
- wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) - filtruje powietrze, zapewnia stały dopływ świeżego powietrza, odzyskuje z zużytego powietrza do 80 % ciepła, oszczędność energii do 30%, skutecznie usuwa przykre zapachy

 

 

DZIAŁKA 1050 m2 - po odliczeniu pow. zabudowy domu możemy się cieszyć ponad 850 m2 ogrodem ukrytym za ponad 2m kutym ogrodzeniem, podjazdy, ścieżki wyłożone są elegancką kostką Semmerlocka, każdy m2 działki jest monitorowany i nagrywany przez kamery dzień/noc na podczerwień, nie zalesiona, płaska, rzut poniżej pokazuje możliwości aranżacji zieleni (projekt ogrodu).

PARTER 159,4 m2, wysokość pom. 3,04 i 2,84 m, częściowa otwarta kuchnia ze spiżarnią, duży salon z kominkiem, piękne reprezentacyjne schody, gabinet/biblioteka i pokój dzienny/sypialnia dzięki czemu parter zostaje tylko dla gości, a góra dla gospodarzy, dom posiada bardzo dużo schowków, których wiadomo nigdy za dużo, wygodny garaż z bramą rolowaną i duża kotłownia.

PIĘTRO 108,87 m2, wysokośc. pom. 2,7 m, dzięki bardzo wysokiej ściance kolankowej mamy pełne piętro, 4 sypialnie, 3 z nich posiadają funkcjonalne wnęki na szafy przesuwne, dla rodziców jest sypialnia z własną garderobą i łazienką oraz wyjściem na taras ogrodowy.

WIZUALIZACJE


więcej zdjęć na: http://www.genn.pl/galeria.html 

 

Zakup domu to często decyzja na całe życie. Przy jego wyborze bierzemy pod uwagę wiele rzeczy, co więcej nie myślimy tylko o sobie, ale o naszych najbliższych, żeby im było jak najlepiej.


Zdecydowaliśmy się na lokalizację naszej inwestycji w podwarszawskiej Jabłonnie, gdyż bardzo dobrze ją znamy, cenimy i sami na nią postawiliśmy, dlatego w przyszłości będziemy sąsiadami.


Serdecznie zapraszamy do naszej rezydencji, podczas wizyty odpowiemy na wszystkie pytania, zobaczą Państwo jak funkcjonuje pompa ciepła itp., a pod koniec porozmawiamy o cenie i Państwa propozycji.