ZIRKON SUPRA RO-660-III
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik POLIGRAFIA1
numer aukcji: 5077687361
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 44
Koniec: 24-02-2015, 7:44
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
ZIRKON SUPRA RO-660-III Maszyna offsetowa zwojowa,szerokość wstęgi - max 660 mm, min.450 mm, max. szerokość zadruku 640 mm, max. długość zadruku - 441 mm, długość odcięcia - 452 mm, prędkość max. 42 000 obr/h, zespoły - 2 stanowiska rolowe z autom. zmiana roli, zespół naciągu taśmy, 4 zespoły drukujące, 1 złamywak do formatu A4, A5, wykładanie Plamag 555, pulpit sterowniczy, system automatycznego podawania farby, nawilżanie alkoholowe. Kontakt - 601 [zasłonięte] 27 23