Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ZIOŁA - Ziele nawłoci (nawłoć)

19-01-2014, 23:00
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 2.50 zł     
Użytkownik ziolasypane
numer aukcji: 3814077157
Miejscowość ŁÓDŹ
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 17   
Koniec: 18-01-2014, 17:27

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Ziele nawłoci   50g - FLOS


Wskazania do stosowania:  W stanach zapalnych dróg moczowych jako odkażający  drogi moczowe.

Przeciwwskazania:Nie stosować  w przypadku obrzęków spowodowanych ograniczeniem czynności serca lub nerek.

Środki ostrożności związane ze stosowaniem:W okresie ciąży i karmienia piersią  oraz u dzieci poniżej 12 roku życia stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem.Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 1 tygodniu stosowania produktu należy skontaktować się z lekarzem.

Ciąża i laktacja:Stosowanie  produktu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Droga podania i sposób użycia:podanie doustne w postaci naparu:

1-łyżki stołowe produktu (ok.2-4g) zalać 1 szklanką wrzącej wody i naparzać pod przykryciem około 20minut.Przecedzić.Pić raz dziennie po 1 szklance naparu.Niezbędne jest dostarczanie dużej ilości płynów.

Działania niepożądane: Dotychczas nie  stwierdzono przy stosowaniu się do zalecanych środków ostrożności związanych ze stosowaniem.  W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i poinformować  o nich lekarza.

O NAS:Prowadzimy sklep zielarsko-medyczny od 10 lat i oferujemy naszym klientom wyłącznie sprawdzone i bezpieczne preparaty.



UWAGA! Przy zakupie większej ilości preparatów, prosimy o dodanie do kosztów przesyłki 1zł za każdą kolejną sztukę.