Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zgrabna elegancka karafka do wody, wina, likierów

16-01-2012, 16:05
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 139.50 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2030993243
Miejscowość Sopot
Licytowało: 8    Wyświetleń: 350   
Koniec: 15-01-2012 21:15:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

 

 

WSPANIAŁA KARAFKA

 

 


 

 

Oryginalna francuska karafka wykonana z grubego przeźroczystego szkła o diamentowym szlifie. Naczynie posiada szczelny korek ze srebrzonego mosiądzu. Dzięki swemu stylowemu wyglądowi karafka gwarantuje, iż serwowanie w niej trunków zyska wyjątkową oprawę, która uświetni atmosferę niejednego spotkania towarzyskiego oraz wprawi biesiadników w uroczysty nastrój. Ta piękna i bardzo funkcjonalna karafka doskonale nadaje się zarówno do podawania wody jak i wina, nalewek a także innych alkoholi. Zapewniam, że będzie się ona rewelacyjnie prezentować na Państwa stole, komodzie albo w witrynie czy bufecie. Przedmiot ciężki. Stan bardzo dobry.

 

Tą zachwycającą karafkę polecam Państwu jako wyrafinowaną ozdobę a zarazem praktyczny przedmiot, który znakomicie nadaje się na świetny prezent z okazji takich jak: rocznice ślubów, jubileusze, podziękowania dla przełożonych lub pracowników, gratulacje, urodziny, imieniny.

 

Stylowy i gustowny element dekoracyjny do jadalni, salonu, biura bądź gabinetu.

 

 

WYMIARY:

Wysokość 25 cm,

Średnica na dole 9 cm,

Pojemność 750 ml.

 

 

Serdecznie zapraszamy do licytacji !!!

 

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

 

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

 

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.