e-mail:
[zasłonięte]@yerbamarket.com
tel./fax:
22 [zasłonięte] 60
gadugadu:
[zasłonięte]23511
15[zasłonięte]443
odbiór osobisty:
w godzinach od 8.30 - 17.30
05-480 Karczew
ul. Ślusarska 10/7
ZESTAW Yerba Mate TYKWA i BOMBILLA z Nowego SREBRA
kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć
Yerba Mate LA POTENTE BIO 500 gramów
Ekologiczna, paragwajska yerba mate 80% z dodatkiem catuaby (Psidum cinereum) 20%. Susz zawiera drobno zmielone listki z dużą ilością pyłu oraz grubo cięte łodyżki ułatwiające zaparzanie. Wyrazista w smaku z bogatą goryczką i mocno pobudzająca. Jest hodowana i przetwarzana organicznie, bez użycia środków chemicznych (nawozy, środki chwastobójcze, itp.) i certyfikowana przez BCS ÖKO GARANTIE i USDA ORGANIC zgodnie z międzynarodowymi standardami na produkty ekologiczne. Catuaba jest rośliną tradycyjnie używaną przez Guarani jako stymulant centralnego układu nerwowego z afrodyzjakalnymi właściwościami. Yerba mate w Polsce certyfikowana atestem AGROBIOTEST
Klasyczna calabaza z metalowym okuciem z alpaki (tzw. Nowe Srebro) w kilku odcieniach jasnego brązu. Picie yerba mate z tykwy - calabazy dostarcza dodatkowych wrażeń estetycznych i smakowych. Wykonana z owocu o pojemności od 200 do 250 ml.
UWAGA! Naczynia wykonane z owocu tykwy mają swoją specyfikę, czyli mogą miejscowo występować naturalne przebarwienia oraz mogą się odbarwiać. Calabazy Clasica 503 mogą również różnić się kształtem i barwą - do wysyłki wybierane są losowo! Naturalny, roślinny barwnik, który jest użyty do koloryzacji tykwy może lekko farbować ręce na początku użytkowania. Naczynie ozdobne.
Tradycyjny sposób przygotowania naczynia do yerba mate w Ameryce Południowej: Do połowy objętości naczynia wsypujemy susz, zalewamy go wodą o temeperaturze 75 st. C i tak zostawiamy co najmniej na 2 dni. Po upływie tego czasu przy użyciu np. łyżeczki od herbaty wyskrobujemy z wewnątrz tykwy wszystkie resztki owocu.
Bombilla Alpaka MUELLE 16,5 cm
Bombilla z alpaki (tzw. Nowego Srebra), idealnie wyprofilowana i zakrzywiona. Sprężynkowy filtr pozwala na podwójne filtrowanie naparu z yerba mate. Zapewnia to właśnie ten typ filtra - zwój w kształcie sprężynki i otwory w rurce. Wygodny i praktyczny kształt bombilli daje gwarancję długiego użytkowania i satysfakcji delektowania się doskonałym smakiem yerba mate. Bombilla o bardzo długiej żywotności, nawet kilkanaście lat! Zdobiona dwoma mosiężnymi pierścienieniami. Długość bombilli - 16,5 cm. Rurka ozdobna.
Nabierka drewniana
Wykonana z w całości z jednego kawałka drewna bukowego nabierka do sypkiej yerba mate, herbaty, kawy oraz ziół. Praktyczny dodatek, zapobiegnie rozsypaniu cennego suszu :)
Szczoteczka do czyszczenia bombill 1 sztuka
Tani i niezbędny przyrząd dla każdego mateisty - specjalna szczoteczka do przepychania i czyszczenia bombill - długość 25 cm. Przeznaczona jest do rozkładanych i rozkręcanych bombill.
Podkładka korkowa
Podkładka korkowa pod tykwy i inne naczynia z logo sklepu YerbaMarket. Estetycznie wykonana z argentyńskim motywem graficznym. Zabezpieczy Twój obrus przed poplamieniem.
|
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Strona "o mnie"
Wszystkie aukcje
|