Podstawowe informacje o naszych aukcjach
Podstawą naszej działalności jest handel hurtowy w zakresie akcesoriów kosmetycznych w oparciu o własny import. Naszą ofertę, która w chwili obecnej obejmuje kilkaset pozycji, budujemy na bazie starannych badań rynkowych oraz pomysłów naszych odbiorców i własnych idei.
W 2004 roku stworzyliśmy nową serię produktów DK Professional - skierowaną do profesjonalnych salonów kosmetycznych ze szczególnym uwzględnieniem gabinetów oferujących usługi w zakresie manicure i pedicure.
Opis produktu
Zestaw zawiera 12 słoiczków z różnokolorowymi ozdobami:
folia cięta fioletowa, cyrkonie fioletowe, serduszka z dziurką różowe, cyrkonie pomarańczowe, serduszka z dziurką złote, serduszka z dziurką brzoskwiniowe, perełki z masy perłowej różowe, folia cięta zielona, perełki z masy perłowej zielone, cyrkonie różowe, suszone kwiatki, folia cięta srebrna
Każda ozdoba jest w plastikowym słoiczku.
Na naszych innych aukcjach można znaleźć inne zestawy!
ZAPRASZAMY!