Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zestaw : EXTREME TRUCKER 2+1 & CRASH TIME 3+4

18-01-2012, 16:15
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 64.99 zł     
Użytkownik _QuickSave_
numer aukcji: 2000610447
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 133   
Koniec: 14-01-2012 19:34:16
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


NIP: 725[zasłonięte]181-74
REGON: 101[zasłonięte]208






Możliwy odbiór osobisty w naszym sklepie w Łodzi na ulicy Elsnera 13


81 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]4610090 [zasłonięte] 777623

ZESTAW MOTO PAK
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2


 

Pełnoprawna kontynuacja wydanej pod koniec 2009 roku gry 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker, ponownie będąca dziełem studia deweloperskiego SCS Software. Zabawa skupia się na prowadzeniu własnej firmy transportowej, specjalizującej się w przewożeniu różnorakich ładunków w ekstremalnych warunkach.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony serii, producent przygotował pięć bardzo zróżnicowanych środowisk, w których możemy zajmować się rozwożeniem towarów. Są to obszary arktyczne, górskie tereny amerykańskiego stanu Montana, Boliwia, Australia oraz Bangladesz. Oznacza to konieczność przemierzania między innymi zdradliwych serpentyn i wąskich nieutwardzonych odcinków, a także radzenia sobie z piachem, błotem czy śniegiem. Każda z udostępnionych map pokryta została gęstą siecią dróg oraz miejsc, pomiędzy którymi transportuje się ładunki.

W opisywanej kontynuacji zwiększeniu uległa liczba dostępnych maszyn, których jest teraz 35, jak również rodzajów przewożonych ładunków, których jest ponad 70. Warto dodać, że analogicznie do pierwszej części Extreme Truckera wiele utrudnień związanych jest z samymi towarami. Mogą one dla przykładu cechować się bardzo dużą wagą, sporymi lub nietypowymi gabarytami (np. wielkie bale drewna), łatwopalnością czy też słabą odpornością na wstrząsy. Pomimo konieczności radzenia sobie w trudnych warunkach nie zapomniano o obowiązku przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Wszelkie stłuczki oraz przekroczenia dozwolonej prędkości są surowo karane przez lokalnych stróżów prawa. Sterowane maszyny potrzebują nie tylko paliwa, ale mogą się również psuć, na przykład w wyniku przegrzania się jednostki napędowej.

W grze Extreme Trucker 2 ponownie istotną rolę odgrywa ekonomiczny aspekt rozgrywki. Zabawę rozpoczynamy jako właściciel niewielkiej firmy transportowej, ale w miarę wykonywania kolejnych zleceń możemy sobie pozwolić na nabywanie lepszych ciągników oraz na wynajmowanie kierowców. Kluczowym elementem jest w tym przypadku rozsądne planowanie tras przejazdów, a to dlatego, że szczególnie premiowane jest dostarczanie ładunków w wyznaczonym czasie.

Oprawa wizualna gry nie doczekała się rewolucyjnych zmian w stosunku do poprzedniej odsłony cyklu. Modele ciężarówek są nieco bardziej szczegółowo wykonane, podobnie jak ich kabiny. Warto dodać, że ładunki rozwożone są przy zróżnicowanych warunkach pogodowych oraz z zachowaniem cyklu całodobowego.

 

 

 

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker


 

Extreme Trucker jest kolejną odsłoną bardzo popularnej serii 18 Wheels of Steel, będącej dziełem studia deweloperskiego SCS Software. W trakcie rozgrywki zasiadamy za kierownicami ogromnych ciężarówek, zajmując się rozwożeniem ładunków.

Podstawowym usprawnieniem w stosunku do poprzednich odsłon cyklu jest to, że tym razem zabawa nie ogranicza się do pojedynczego terenu działań. Do naszej dyspozycji oddano pięć zasadniczych lokacji, a cechą charakterystyczną opisywanej gry jest konieczność zabawy w ekstremalnych warunkach. Mowa tu między innymi o dżunglach Ameryki Południowej, pustynnych obszarach Afryki, terenach arktycznych czy wielkich australijskich autostradach.

W zależności od wybranej przez siebie lokacji otrzymujemy nieco inny zestaw maszyn, których w całej grze jest 25. Zwiększono również stopień zróżnicowania przewożonych ładunków. Jest ich w sumie 40 rodzajów, a ponadto niektóre z nich cechują się zwiększonym ryzykiem z uwagi na dużą łatwopalność czy wagę. Model jazdy w dalszym ciągu zakłada konieczność przemieszczania się zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, jak również dbanie o stan paliwa i wiele innych czynników. Nowością jest konieczność stałego monitorowania temperatury silnika, tak by ciągnik się przypadkowo nie przegrzał.

Ważną rolę nadal stanowi konieczność nieustannego rozbudowywania swojego transportowego imperium poprzez wybieranie najlepszych zleceń, kupowanie nowych ciągników, zatrudnianie kierowniców i wyznaczanie im zadań. Producent w pewnym poprawił zachowania konkurencyjnych firm na rynku, które dążą do podebrania nam najlepszych kursów i pracowników.

Oprawa wizualna gry została znacznie poprawiona, a zmiany objęły między innymi ilość detali otoczenia, jakość zastosowanych tekstur czy szczegółowość wykonania kabin poszczególnych ciągników. Kursy odbywają się o różnych porach dnia i przy zmiennych warunkach pogodowych.

 

 

Crash Time IV: The Syndicate

 


Crash Time IV to czwarta odsłona popularnego, budżetowego cyklu samochodowych gier akcji, znanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Jej producentem jest studio Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Marka bazuje na popularnym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.

Twórcy podzielili Crash Time IV na dwa główne tryby rozgrywki – kampanię dla pojedynczego gracza, a także, po raz pierwszy w historii cyklu, opcję sieciową. W pierwszym przypadku pozwolono nam przejąć kontrolę nad Semirem i Benem, duetem nieustraszonych policjantów, lubujących się w ściganiu przestępców ulicami niemieckich miast. Przedstawiona w grze historia pokazuje zmagania stróżów prawa ze zorganizowaną grupą przestępczą, starającą się przejąć całkowitą kontrolę nad Kolonią.

W kampanii rozgrywka sprowadza się do patrolowania kolejnych dzielnic miasta, brania udziału w standardowych pościgach (nierzadko doprowadzających gracza do kolejnych dziupli należących do kolońskich kryminalistów), a także uczestniczeniu w zakrojonych na szerszą skalę policyjnych operacjach, popychających do przodu wątek fabularny zaserwowany w Crash Time IV.

Producent zawarł w grze ponad 100 kilometrów dróg i autostrad, rozmieszczonych na ośmiu kilometrach kwadratowych powierzchni. Postarał się również o to, by wirtualna Kolonia w jak największym stopniu przypominała rzeczywistą miejscowość, będącą jednym z najpiękniejszych niemieckich miast. W tym celu przeniósł do gry najbardziej charakterystyczne lokacje i budowle, takie jak katedra czy też piękne mosty na Renie. Po ulicach jeździ także ponad 40 typów samochodów.

W trybie wieloosobowym jednoczesnej rozgrywce może się oddawać do ośmiu osób. Uczestniczą one w specjalnych misjach, przygotowanych na potrzeby opcji multiplayer.

 


Alarm for Cobra 11: Highway Nights

 

 

Crash Time III to trzecia odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowych, znanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Marka bazuje na popularnym serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.

W Crash Time III twórcy wprowadzili kilka całkiem sporych innowacji względem poprzednich odsłon. Przede wszystkim podjęli decyzję o przemodelowaniu nieco już skostniałej struktury głównego trybu fabularnego. W części trzeciej co prawda ponownie stajemy naprzeciw potężnej organizacji terrorystycznej, lecz tym razem sposób rozwikłania zagadki i doprowadzenia historii do szczęśliwego finału przebiega inaczej. Chodzi tu m.in. o umieszczenie pomiędzy kolejnymi pościgami przerywników, w trakcie których przesłuchujemy pojmanych złoczyńców i staramy się wyciągnąć od nich jak największą ilość informacji. Zbieranie i łączenie faktów pomaga nam w kolejnych zadaniach i owocuje uzyskaniem dostępu do różnego rodzaju sekretów i dodatków (np. lepszych pojazdów).

Kolejnym novum jest rozbudowana sztuczna inteligencja przeciwników, którzy dynamicznie rozważają wszystkie możliwe drogi ucieczki, dokonując przy tym różnorakich kalkulacji. Pod uwagę biorą nie tylko odległość od punktu A do punktu B, ale również warunki panujące na jezdni – zasiadając za kierownicą sportowego wozu raczej unikać będą kontaktu z polnymi, wyboistymi dróżkami. Usprawniona została ponadto fizyka świata gry. Dotyczy to oczywiście przede wszystkim pojazdów, które reagują lepiej na kraksy i kontakt z elementami otoczenia. Model jazdy pozostał jednak w dalszym ciągu mocno zręcznościowy, dzięki czemu uwydatnia dynamiczną akcję i wyjątkowość pościgów.

Crash Time III oferuje około pięćdziesięciu misji, świat o powierzchni blisko 32 kilometrów kwadratowych, ponad 200 kilometrów dróg i autostrad, a także ładną trójwymiarową oprawę graficzną, ukazującą piękne niemieckie krajobrazy oraz silnie zurbanizowane tereny miejskie.