Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ZESTAW DO MANICURE I PEDICURE MEDISANA 6 KOŃCÓWEK!

19-05-2014, 11:45
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 249 zł     
Użytkownik www_karomedia_pl
numer aukcji: 4255240198
Miejscowość Opole Lubelskie
Wyświetleń: 1   
Koniec: 29-05-2014, 11:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • MOJE AUKCJE
  • O MNIE
  • KOMENTARZE
  • WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
  • DODAJ DO ULUBIONYCH

ZESTAW DO MENICURE

Cena sklepowa- 350zł




ZESTAW DO MANICURE I PEDICURE MEDISANA ME85060

Przyrząd do pielęgnacji dłoni i stóp Medistyle jest produktem wysokiej jakości firmy MEDISANA. Zdrowe i estetyczne dłonie i stopy zapewnia odpowiednia pielęgnacja. Regularna pielęgnacja ? manicure i pedicure ? przy użyciu urządzenia MEDISANA Medistyle poprawia wygląd paznokci, przywraca miękkość skóry na dłoniach i stopach, sprawiając, że wyglądasz zadbanie i efektownie.

Dlaczego urządzenie Medistyle nadaje się szczególnie dla osób cierpiących na cukrzycę?
Ponieważ możliwa jest płynna regulacja prędkości obrotowej i urządzenie zatrzymuje się przy zbyt silnym nacisku, stosowanie jest bardzo bezpieczne nawet w przypadku obniżonej wrażliwości na ból lub zwolnionej szybkości reakcji. Nasadki szafirowe usuwają tylko obumarły naskórek.

Dlaczego jest tak dużo nasadek?
Każda nasadka spełnia specjalne zadania podczas pielęgnacji dłoni i stóp, podnosząc skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.

Zestaw zawiera 6 nasadki:
Pedicure
- Stożek szafirowy gruboziarnisty - Do usuwania suchego zrogowaciałego naskórka.
- Frez szafirowy okrągły - Do delikatnego usuwania nagniotków.

Manicure
- Stożek szafirowy gruboziarnisty - Do usuwania suchego zrogowaciałego naskórka.
- Tarcza szafirowa drobnoziarnista - Do skracania paznokci metodą pilnikowania
- Stożek filcowy - Do wygładzania brzegów paznokci i polerowania powierzchni paznokci.

-Frez szafirowy z okrągłą końcówką

-Frez szafirowy podłużny, zaokrąglony



DANE TECHNICZNE:
- Wymiary (przyrząd bez nasadek) : ok. 150 (dług.) x 40 (?) mm
- Ciężar (przyrząd bez nasadek) : ok. 160 g
- Zasilanie elektryczne : zasilacz sieciowy: 230 V / 50 Hz, prąd stały 19 V, 200 mA
- Prędkość obrotowa : 1 600 ? 5 000 obrotów/min
Urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego. Nie nadaje się do stosowania w działalności gospodarczej, w szpitalach i innych placówkach medycznych.

W KOMPLECIE

  • Frezarka
  • 6 końcówek
  • Zasilacz
  • Pokrowiec - kosmetyczka
  • Oryginalne pudełko
  • Gwarancja 30 dni
  • Dowód zakupu (paragon lub rachunek)

Infolinia: 791 [zasłonięte] 56 56

(wyślij sms, oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak się da!)

Wysyłka

Paczka nadawana jest najczęściej już w granicach 12-24h od otrzymania zapłaty od Ciebie! Paczki pakowane są bardzo starannie i dbale, produkt wysyłany jest w kopertach ochronnych lub pudełkach, dodatkowo w środku zabezpieczony jest materiałem wypełniającym, by uchronić towar od uszkodzenia!

Pamiętaj- kupując na Naszych aukcjach masz pewność, że kupujesz od legalnie działającej firmy- nie wspieramy szarej strefy!

Na zakupiony produkt dostaniesz dowód zakupu, gwarancję i przede wszystkim- satysfakcję oraz zadowolenie! :)

POZDRAWIAM