Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zestaw Canon Eos 60d + Tamron 17-50 f2.8 + grip

14-08-2014, 20:50
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 2 999 zł     
Użytkownik Mr-MK
numer aukcji: 4493429245
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 173   
Koniec: 14-08-2014, 20:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]
Rozdzielczość matrycy (0 - 100 Mpx): 18.00
Zasilanie: Akumulator dedykowany
Rodzaj pamięci: SD/SDHC/SDXC
Informacje dodatkowe: wbudowana lampa błyskowa, możliwość podłączenia lampy błyskowej, nagrywanie filmów, balans bieli, tryb makro, wyjście video, akumulator/ładowarka w zestawie, ruchomy ekran LCD, wyjście HDMI

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam 

Do sprzedania używany aparat Canon eos 60d wraz z obiektywem Tamron 17 - 50 f. 2.8 VC Oraz Gripem ( Baterypack ) Firmy Meike.

Aparat zakupiony został 2.08.2012 Wykonał około 7000 zdjęć ,jest w idealnym stanie posiada normalne (nieznaczne) ślady użytkowania (minimalne wytarcie widoczne na górnej pokrywie lampy błyskowej powstałe najprawdopodobniej podczas wkładania do torby. Widoczne na fotografii. 

Obiektyw Jest również w bardzo dobrej kondycji ostry, jasny a dzięki stabilizacji zdjęcia są bardzo stabilne. 

Od nowości chroniony filtrem uv ( dołączonym do zestawu).

Baterypack posiada możliwość używania dedykowanych akumulatorów jak i zasilania aparatu poprzez baterie typu paluszki 

(Koszyk na paluszki niestety wykonany z cienkiego plastiku posiada ułamane listki podtrzymujące baterie jednak nie wpływa to  na jego pracę, jest w pełni sprawny i działa znakomicie ) 

Nie wysyłam przedmiotu za granice.

Dodatkowe informacje pod numerem tel 722[zasłonięte]499

Pozdrawiam