obsada:
Marian Dziedziel, Robert Wieckiewicz, Janusz Chabior, Andrzej Mastalerz, Przemyslaw Bluszcz, Cezary Kosinski, Sonia Bohosiewicz, Maria Maj, Roma Gasiorowska, Malgorzata Buczkowska, Krzysztof Czeczot, Rafal Mohr, Michal Zurawski, Olga Boladz, Dominika Kluzniak, Zbigniew Konopka, Wenanty Nosul, Magdalena Boczarska, Boguslawa Schubert, Bogdan Koca
data premiery kinowej:
2[zasłonięte]009-10
Opis
W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesmen chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesmen potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym „tak” uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części mieszkańców miasta. To początek wielowątkowej historii, w której przetną się drogi wielu osób, a każda ich decyzja będzie miała konsekwencje nie tylko dla nich. „Zero” to opowieść o miłości i nienawiści, o zdradzających i zdradzanych, o przemocy i seksie oraz o zaskakujących tajemnicach, które poznamy w trakcie tej przedziwnej doby. Wprawiona w ruch machina nieodwracalnie zmieni życie bohaterów. Czy rzeczywiście nieodwracalnie?
format dźwięku:
Dolby Digital 5.1 polski
dodatki:
- bezpośredni dostęp do scen
- płyta CD z muzyką z filmu
- zapowiedzi
- zwiastun
- rozmowa z reżyserem
- wypowiedzi aktorów
- fragmenty filmu
- zdjęcia z planu
- uroczysta premiera
- storyboardy
stan płyty:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
|