z 559zł na 299zł
WITAM
Mam do sprzedania Nowy, nieużywany zegarek CASIO model WVQ-121LE-1AVER z kolekcji:
WaveCeptor:
Kolekcja CASIO WaveCeptor to linia zegarków wskazujących czas najdokładniej. Są one wyposażone w mechanizm kontrolowany falami radiowymi wysyłanymi z wieży w Mainflingen koło Frankfurtu. Zegarki oznaczone napisem Waveceptor stają się w ten sposób najdokładniejszymi zegarkami na świecie wskazując czas z dokładnością zegara atomowo-cezowego w Braunschwaigu (Brunszwik) - Niemcy.
Casio WVQ-121LE-1AVER to męski zegarek dostrajający automatycznie czas falami radiowymi, na podstawie sygnałów otrzymanych z zegara wzorcowego, wyposażony w mechanizm zasilany dowolnym źródłem światła. W zegarku zastosowano specjalnie utwardzane szkiełko mineralne. Koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość, odporność na korozję i działanie czynników atmosferycznych natomiast pasek wykonano z wysokiej jakości skóry naturalnej zapewniający trwałość i komfort użytkowania. Zegarek WVQ-121LE-1AVER został wyposażony w dodatkowe funkcje takie jak: pojedynczy datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Wodoszczelność WR 100 zapewnia odporność podczas kąpieli np. na basenie. Elementy Fluorescencyjne.
Zegarek posiada kwarcowy mechanizm wyposażony w panel słoneczny. Promienie światła zamieniane są w energię dzięki czemu zegarek pracuje cały czas bez potrzeby wymiany baterii.
Stan zegarka oddają prawdziwe zdjęcia
Cena detaliczna w sklepie to 559zł, ja sprzedaję za jedyne 299zł.
Dlaczego sprzedaję? Kupiłem go dla członka rodziny, jednak prezent nie przypadł do gustu. W tej cenie nie dostaniesz nigdzie tego modelu.
za połowę ceny rynkowej!
Zegarek został kupiony w Niemczech, nie mam do niego gwarancji.
Wszelkie pytania proszę kierować na e-mail lub tel. 507-[zasłonięte]-026
Zapraszam do zakupu!