Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zatyczki stopery do uszu SleepSoft - spokojny sen

20-01-2012, 21:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 45 zł      Aktualna cena: 45 zł     
Użytkownik PAteam
numer aukcji: 2035235370
Miejscowość Wrocław
Licytowało: 18    Wyświetleń: 475   
Koniec: 17-01-2012 14:41:37
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Alpine SleepSoft
Dane kontaktowe
[zasłonięte]@pateam.pl
+48 [zasłonięte]786869
+48 [zasłonięte]577053
230236
 
Informacje dodatkowe
Wpłaty należy dokonać na konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.
 
Nr konta:
39 1940 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0761768 [zasłonięte] 000000

 

 

Opis przedmiotu

Przedmiotem aukcji są stopery, zatyczki do uszu SleepSoft firmy Alpine Hearing Protection.

Wielu ludzi ma chrapiących partnerów, głośnych sąsiadów lub sąsiadów lubiących głośne imprezy. Dla nich właśnie firma
Apline przygotowała zatyczki do uszu SleepSoft. Zatyczki te wyposażone są w specjalny filtr akustyczny który przepuszcza pewne częstotliwości a inne blokuje. Dzięki temu filtrowi tłumione są dźwięki chrapania, hałasu drogowego, hałasu wydobywającego się zza ściany sąsiadów, a jednocześnie przepuszczane są dźwięki o wysokiej częstotliwości takie jak np. płacz dziecka, dzwonek do drzwi czy dźwięk budzika.

W końcu można się cieszyć dobrym, mocnym i głębokim snem.

Zatyczki
SleepSoft zapewniają:
- tłumienie odgłosów otoczenia oraz chrapania,
- niezakłócony sen,
- doskonałe dopasowanie do kanału usznego,
- brak nacisku na kanał słuchowy,
- posiadają specjalny otwór wentylacyjny,
- nie powodują uczucia odizolowania,
- zatyczki nie wystają poza linię ucha.

Zatyczki
Alpine SleepSoft nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na kanał słuchowy ponieważ wykonane są z bardzo miękkiego materiału, materiał ten wykorzystując ciepło ciała w przeciągu kilku minut idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.

Zatyczki
Alpine SleepSoft posiadają także otwór wntylacyjny, który zapobiega poceniu się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas spania nie zatyka się woskiem.

UWAGA zatyczki Alpine SleepSoft nie są zatyczkami o bardzo wysokim współczynniku tłumienia. Nie tłumią bardzo mocno wszystkich dźwięków. Specjalny filtr akustyczny zaprojektowany jest w taki sposób aby najmocniej tłumić niskie częstotliwości (odgłosy chrapania), jednak filtr ten nie tłumi mocno dźwięków o wysokich częstotliwościach takich jak budzik czy płacz dziecka. Zatyczki SleepSoft nie są ochronnikami słuchu według prawa pracy, dlatego też nie jest podawany współczynnik tłumienia tych zatyczek. Jednakże dokonano pomiarów które wykazały, że średni współczynnik tłumienia wynosi 18 dB, z czego wynika że dźwięki tłumione są średnio o 18 dB. Cena tych zatyczek nie wpływa na współczynnik tłumienia, są zatyczki tańsze, które mają dwa razy większy współczynnik tłumienia, co oznacza, że tłumią hałas dwa razy mocniej.

Zakładanie zatyczek:
Do założenia zatyczek może okazać się pomocna dołączona do zestawu tuba. Filtr zatyczki wkładamy do tuby, delikatnie odciągamy ucho do góry i delikatnie wkładamy zatyczkę do kanału usznego. Kręcimy tubą do czasu aż zatyczka wygodnie ułoży się w uchu.

Optymalne dopasowanie:
Dzięki zastosowaniu bardzo miękkiego termoplastycznego materiału zatyczki te są bardzo wygodne. Kanał uszny każdego człowieka jest nieco inny dlatego mogą okazać się konieczne małe zmiany zatyczek aby zapewnić jak najlepsze i najwygodniejsze dopasowanie.
1. Zatyczka jest za szeroka. Jeśli posiadamy wąski kanał uszny możemy w bardzo prosty sposób dostosować nasze zatyczki Alpine. Wystarczy przy pomocy ostrych nożyczek delikatnie na około przyciąć, skrócić najszerszy listek zatyczki.
2. Zatyczka jest za długa. Jeśli zatyczka za mocno wystaje z ucha wystarczy ostrożnie wyciągnąć filtr z zatyczki i ostrymi nożyczkami odciąć wystający kawałek zatyczki, następnie należy z powrotem założyć filtr akustyczny.

Czyszczenie.
Zatyczki Alpine będą służyć dłużej jeśli będziemy o nie dbać. Należy je czyścić regularnie letnią wodą z dodatkiem mydła.

W cenie zawarte są

-
-
-
 

para zatyczek
dopasowany zestaw filtów akustycznych
plastikowy case na zatyczki

Cena
tylko 44,99 zł

Zdjęcia


Copyright (c) 2007 PAteam.pl
Koszt przesyłki
Poczta Polska
Priorytet - 6,00 zł
Ekonomiczny - 5,00 zł
 
Inne