ZATRUDNIANIE ZWALNIANIE PRACOWNIKA +K. PRACY + BHP

16-07-2015, 19:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 269.80 zł
Użytkownik ksiegarz-pl
numer aukcji: 5457894581
Miejscowość Tychy
Wyświetleń: 1
Koniec: 16-07-2015 19:01:51

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

MEGA ZESTAW DLA TWOJEJ FIRMY PAKIET KSIĄŻEK

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

PAKIET ZAWIERA:
BHP 2014

Obowiązki pracodawcy wobec pracownika
Red: Abramowski Michał
BECK INFO BIZNES
Kolejne już wydanie "BHP 2014. Podręczny zbiór przepisów" uzupełniliśmy o nowe rozporządzenia, które zaczęły obowiązywać jesienią 2013 r.:

Ministra Gospodarki z 28.3.2013 r. w sprawie bhp przy urządzeniach energetycznych (Dz.U. z 2013 r. poz. 492) oraz
Ministra Zdrowia z 6.6.2013 r. w sprawie bhp przy wykonywaniu prac związanych z narażeniem na zranienie ostrymi narzędziami używanymi przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych (Dz.U. z 2013 r. poz. 696).
Dodaliśmy także rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z 28.4.2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz.U. Nr 89, poz. 828).

W „BHP 2014” znajdą Państwo aktualne teksty:
Kodeksu pracy,
ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy,
ustawy ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych
rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 12.4.2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Są tu również rozporządzenia dotyczące:
badań lekarskich i szkoleń w dziedzinie bhp,
postępowania powypadkowego,
minimalnych wymagań bhp w zakresie użytkowania maszyn,
czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy oraz zasad ich pomiarów,
prac wzbronionych kobietom i młodocianym,
prac wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej,
profilaktycznych posiłków i napojów,
bhp na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe,
bhp przy czyszczeniu i malowaniu powierzchni,
bhp przy użytkowaniu wózków jezdniowych,
bhp podczas wykonywania robot budowlanych,
ochrony przeciwpożarowej.
Zamieściliśmy także teksty rozporządzeń w sprawie ogólnych przepisów bhp i służby bhp.

Akty prawne pogrupowano w 16 działach tematycznych, aby odnalezienie właściwego przepisu było łatwiejsze.

Do „BHP 2014. Podręczny zbiór przepisów” dołączono także CD z pełną bazą przepisów i dokumentów z zakresu bhp (ponad 300 aktów prawnych).
Oprawa: Miękka
Format: 14.5x20.5cm
Liczba stron: 774

Pracownik w firmie od przyjęcia do zwolnienia
Kowalska Agnieszka, Czeredys-Wójtowicz...

Difin

Wiele osób może nie zdawać sobie sprawy z tego, że proces zatrudnienia pracownika to w praktyce skomplikowany mechanizm działań, którego finalnym efektem jest podpisanie umowy nakładającej szereg praw i obowiązków, zarówno po stronie pracodawcy jak też pracownika.

Przygotowany poradnik uwzględnia aktualne przepisy oraz orzecznictwo w tym zakresie, a poszczególne zagadnienia wybrane i przedstawione zostały w oparciu o wieloletnie doświadczenie Autorów.

Książka będzie pomocna w rozwiązywaniu problemów związanych z zatrudnieniem tym wszystkim, którzy w tym procesie uczestniczą tj. kandydatom do pracy, pracownikom, jak również pracodawcy reprezentowanym przez właściciela, dyrektora personalnego, kadrowca, doradcę podatkowego itp.
Format: 16.0x23.0cm
Liczba stron: 250

Kodeks pracy
ISBN:[zasłonięte]978-83534-77-6
Fijałkowski Tadeusz
Codex
Stan prawny 1 stycznia 2013 roku.

Zatrudnienie i przeciwdziałanie bezrobociu
Świadczenia rodzinne
Wypadki przy pracy i choroby zawodowe
Rozwiązywanie sporów zbiorowych
Szczególne zasady rozwiązywania z pracownikami stosunku pracy z przyczyn niedotyczących pracowników
Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy
Związki zawodowe i inne
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 560

na pozostałych naszych aukcjach znajdziesz wszystkie powyższe książki w innych zestawach i każdą osobno

masz pytanie zadzwoń:

32 [zasłonięte] 93 lub 32 [zasłonięte] 72

poniedziałek- piątek 8:00-20:00

sobota 8:00-14:00

wysyłka :

1 aukcja lub 1 przedmiot - poczta polska

kilka aukcji lub sztuk wysyłka kurierem

WYSYŁKA ZA GRANICĘ po uprzednim uzgodnieniu kosztów wysyłki wg cennika POCZTY POLSKIEJ dla danego kraju:

- forma płatności przelew

REGULAMIN SKLEPU NA STRONIE O MNIE

kupujesz wypełnij - formularz płacę niezależnie od formy płatności

DANE DO PRZELEWU:

P.P.H.U Najbar Mirosław

ul.Batorego 24

43-100 Tychy

ING BANK ŚLĄSKI 92 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3990023 [zasłonięte] 247368