Zasilacz LC-POWER 420w LC420H-12 12cm 4xSATA FVAT
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik ConnerMedia
numer aukcji: 2402408223
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 18
Koniec: 20-06-2012, 16:11
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Informacje dodatkowe: PFC, Złącze PCI-E 6 pin, Złącze 20+4 pin, Złącze 24 pin, Złącze SATA,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
INFORMACJE O FIRMIE
INFOLINIA 042 [zasłonięte] 20
Conner Sp. z.o.o.
90-212 Łódź, ul. Sterlinga 27/29
NIP:[zasłonięte]725-19-209
[zasłonięte]@conner.pl
WYSYŁKA - KURIER UPS
Paczka do 25kg - 19.90zł
Za pobraniem - plus 10zł
Odbiór własny - 0zł
Poczta Polska* - priorytet 12zł
* - wybrane aukcje
KONTO BANKOWE
PKO Inteligo
PKOBP Oddział 6 w Łodzi
061[zasłonięte]340800[zasłonięte]20202[zasłonięte]014
Nasze aukcje:
AUKCJE CONNER
Sprzedaż na raty:
DO KUPIENIA NIEDROGI I NIEZAWODNY Zasilacz LC-POWER 420w LC420H-12 V1.3 120mm 20/24 pin 4xSATA
TYLKO TERAZ SUPER CENA 79 ZŁ
Dane techniczne:
Gwarancja 24 miesiące gwarancji
Kod Producenta LC420H-12
Standard ATX
Maks. moc 420 W
Wtyczka zasilania (ilość pinów) 24 szt. (20+4 pin mainboard 35 cm)
Wtyczka zasilania (rodzaj) Rozłączalna 1x+12V 4pin (35 cm )
Ilość wtyczek MOLEX 3 szt.
Ilość wtyczek S-ATA 4 szt.
Ilość wtyczek PATA 2 szt.
Typ PFC Pasywne
Ilość wentylatorów 1 szt.
Średnice wentylatorów 120 mm
Certyfikaty i deklaracje CE
Filtr PFC TAK
Wymiary [G x S x W] 140 x 150 x 87
Waga [kg] 1.372 kg
Dodatkowe informacje o sposobie finalizacji transakcji znajdą Państwo na stronie O MNIE.
Sprzedawany sprzęt jest nowy, na gwarancji, w nienaruszonym opakowaniu
Zakupy w naszej firmie objęte są gwarancja 100% zadowolenia.