Zasilacz Fujitsu-Siemens 300W DPS-300AB ESPRIMO
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik InterALT
numer aukcji: 3925747507
Miejscowość Szczecin
Wyświetleń: 13
Koniec: 07-02-2014, 10:56
Dodatkowe informacje:
Moc zasilacza (W): 300
Stan: Używany
Informacje dodatkowe: Złącze 24 pin, Złącze SATA
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Zasilacz ATX z komputera Fujitsu Siemens Esprimo
300 W
DPS-300AB
Part No: s26113-e511-v50
wymontowane z E5925
W/g danych z internetu powinny pasować do
ESPRIMO E561X D2464 AMD NVIDIA
ESPRIMO E5625 D2724 AMD
ESPRIMO E5625 D2724 AMD EPA
ESPRIMO E5720 D2594 IQ33
ESPRIMO E5730 D2824 IQ43
ESPRIMO E5731 D3024 IQ43
ESPRIMO E5925 D2598 IQ35 EPA
ESPRIMO E7935 D2828 IQ45
Powinny rownież pasować do starszych komputerów ESPRIMO:
E5600/E561x/E5625/E5700/E5710/E5720/E5901/E5905/E5915/E5916
ESPRIMO E5635 D2904 E85+
ESPRIMO E5635 D2904 E-STAR5
ESPRIMO E5645 D2984
ESPRIMO E7935 D2828 IQ45
ESPRIMO E9900 D2924 IQ57
PRIMERGY MX130 S1 D2974
i innych
Długość kabli:
- kabel ATX 20pinowy: 37 cm
- kabel ATX 4 pin: 35cm