Zasilacz ENG 3A-401DA12 12V/3,15A -0727A+
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik Misia-M62
numer aukcji: 2361378188
Miejscowość Tuchola
Wyświetleń: 39
Koniec: 19-06-2012, 17:03
Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Zasilacz uniwersalny
ENG
SWITCH-MODE
POWER SUPPLY
MODEL:3A-401DA12
-0727A+
NAPIĘCIE wejściowe:100-240V
50/60Hz 1,0A
NAPIĘCIE:12V 3,15A
Jest to towar używany.
100% SPRAWNY-z widocznymi śladami użytkowania