ZASILACZ DELTA - FUJITSU-SIEMENS - FS216U300PCW
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik Yellow-Allegro
numer aukcji: 3928135332
Miejscowość Augustów
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 22
Koniec: 08-02-2014, 1:32
Dodatkowe informacje:
Moc zasilacza (W): 300
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
ZASILACZ ATX - DELTA - FUJITSU-SIEMENS
- FS216U300PCW -
- 100% Sprawny - 100% Stabilny -
Przedmiotem aukcji jest używany 100% sprawny zasilacz firmy DELTA produkowany dla FUJITSU-SIEMENS
model FS216U300PCW. Zasilacz o mocy 300W.
Przybliżone wymiary: 10cm x 10cm x 18cm.
Wtyki: Molex(ATA/IDE), miniMolex, SATA (przez przejściówkę), wtyk 6-pin, wtyk dodatkowego zasilania procesora 4pin, wtyk 20pin.
Wygląd zewnętrzny: real foto, technicznie 100% sprawny.