Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zasilacz antenowy z separatorem (1210)

03-11-2014, 11:46
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 4.99 zł      Aktualna cena: 4.99 zł     
Użytkownik Lvt_electronics
numer aukcji: 4668382283
Miejscowość hopowo
Licytowało: 1    Wyświetleń: 15   
Koniec: 03-11-2014, 11:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Zasilacz antenowy z separatorem (1210)
Zasilacz antenowy stabilizowany przeznaczony jest do zasilania przedwzmacniaczy oraz wzmacniaczy antenowych
.
- wyposażony w separator na przewodzie 80cm
.
- przeznaczony jest do anten i telewizorów telewizji analogowej i cyfrowej DVB-TV
.
-Napięcie wyjściowe DC stabilizowane 12V
.
-Prąd obciążenia 100mA
.
- wyposażony w diodę sygnalizującą pracę zasilacz
.
Na innych naszych aukcjach znajdziesz inne zasilacze , wzmacniacze antenowe
Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych aukcji. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści aukcji będą zgłaszane do odpowiednich służb.
Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).



Strona O mnie | Nasze aukcje | Komentarze | Zadaj pytanie e-mail: lvt_[zasłonięte]@wp.pl telefon: 58[zasłonięte]341-27