Zaprawka Esencja do alkoholu o różnych smakach.
Przedmiotem aukcji jest jedna buteleczka (20 ml) z esencją.
Zaprawki są renomowanej szwedzkiej firmy STRANDS ESSENS.
Przy zakupie proszę o wiadomość który smak i jaką ilość państwo wybierają:
1. Flader - smak czarnego bzu (do butelki 0,75l należy dodać 16g miałkiego cukru/glukozy, całą zawartość buteleczki z esencją i dopełnić alkoholem. Dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia się cukru. Po wymieszaniu należy pozostawić na 24 godziny)
2. Sweet Bitter - Żołądkowa Gorzka (do butelki 0,75l należy wsypać 170g miałkiego cukru/glukozy, dodać całą zawartość buteleczki z esencją i dopełnić alkoholem. Dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia się cukru. Po wymieszaniu należy pozostawić na 24 godziny)
3. Oak Vodka - wódka dębowa
4. Old Talin - smak aromatycznej, ziołowej wódki estońskiej (do butelki 0,75l należy wsypać 170g miałkiego cukru/glukozy, dodać całą zawartość buteleczki z esencją i dopełnić alkoholem. Dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia się cukru. Po wymieszaniu należy pozostawić na 24 godziny)
5. Hallon Vodka - wódka malinowa
6. Citron Vodka - popularna wódka cytrynowa
7. Currant Vodka - wódka porzeczkowa
8. Mandarin Vodka - aromatyczna wódka mandarynkowa
9. Paron Vodka - wódka gruszkowa
10. Peach Vodka - wódka brzoskwiniowa
11. Ouzo - grecka wódka o smaku anyżkowym
12. Amerikansk Vodka
13. Vanilij Vodka - smak łagodnej wódki waniliowej
14. Cytrynówka - popularna półsłodka wódka cytrynowa (do butelki 0,75l należy dodać 150g miałkiego cukru/glukozy, całą zawartość buteleczki z esencją i dopełnić alkoholem. Dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia się cukru. Po wymieszaniu należy pozostawić na 24 godziny)
15. Lime Vodka - wódka limonkowa
Sposób użycia zaprawek:
Esencja do alkoholu na 0,7l wódki 40% (lub mocniejszej wedle uznania). Po wymieszaniu należy pozostawić na 24 godziny i gotowe. Można spożywać od razu lub odczekać (dłuższe "przegryzanie" się esencji z alkoholem poprawia finalny smak trunku).
Zapraszamy również na nasze pozostałe aukcje gdzie mogą Państwo kupić zaprawki o innych smakach, jak również drożdże gorzelnicze, węgiel aktywny, środki klarujące itp.
.
Szanowni Klienci!!!
Jako przesyłkę sugerujemy wybrać list polecony, paczkę, kuriera lub paczkomaty - tylko w tych przesyłkach w razie zagięcia mamy możliwość sprawdzenia co się stało i ewentualnej reklamacji.
Listy ekonomiczne i priorytetowe (zwykłe - bez polecenia) wysyłamy na wyłączną odpowiedzialność klienta!!!
|