Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zaprawka do alkoholu BENEDYKTYNKA w płynie esencja

01-05-2015, 21:56
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 10.50 zł     
Użytkownik art-dest
numer aukcji: 5231055116
Miejscowość ŁÓDŹ
Zostało sztuk: 1000    Wyświetleń: 10   
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Informacje o dostawie i płatności
odbiór osobisty

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU!

ul. Rynek Bałucki 1 BOX 350 Łódź



Opis aukcji

Przedmiotem aukcji jest

zaprawka do alkoholu w płynie
benedyktynka

Dawniej nalewki zajmowały ważne miejsce w apteczkach większości domów. Służyły nie tylko do delektowania się, ale także do leczenia. Wykonanie ich jest często pracochłonne i wymaga zgromadzenia wielu składników. Zaprawka pozwoli Ci w prosty sposób uzyskać doskonałą gotową nalewkę.


100% naturalne składniki


Benedyktynka była produkowana już ponad 500 lat temu, a receptura została ułożona przez zakonnika Bernarda Vincelli. Działa wzmacniająco i wpływa pozytywnie na odporność.




Skład:

arcydzięgiel, tatarak, szafran, tymianek, imbir, goździki, gałka muszkatołowa, cynamon, wanilia, skórka pomarańczy, lawenda, mięta, miód, woda (w różnych proporcjach)


Sposób użycia:
Zawartość opakowania wlać do 1 litra czystej, dobrej jakości wódki lub rozcieńczonego spirytusu. Po otwarciu zaprawki należy zużyć ją w ciągu 24 godzin. Produkt pasteryzowany.



Szukasz innych zaprawek? Kliknij tutaj!

Na innej mojej aukcji możesz kupić inne akcesoria do domowych wyrobów.

EXPRESOWA WYSYŁKA!

_______________________________________________________________________

Nr konta:

PKO BP 20 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]4400002 [zasłonięte] 014621

________________________________________________________________________


Kupując na moich aukcjach akceptujesz regulamin sklepu. REGULAMIN (kliknij) 
_____________________________________________________________________ 

Listy "niepolecone" wysyłamy na odpowiedzialność kupującego, ponieważ ani sprzedający ani Poczta Polska nie odpowiadają za nie w przypadku zaginięcia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie
[zasłonięte]601-81-66
[zasłonięte]601-91-06
Poprzez email
art-[zasłonięte]@wp.pl
Dojazd do sklepu