Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zanęta Sensas 3000 Attractive Gardons 1kg (13862)

06-02-2014, 21:58
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 18 zł     
Użytkownik leszcz_pl
numer aukcji: 3865176446
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 21   
Koniec: 06-02-2014, 21:26
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha





O
NAS
NASZE
AUKCJE
NASZE
KOMENTARZE
DODAJ DO
ULUBIONYCH
ZADAJ
PYTANIE
kontakt: [zasłonięte]@leszcz.pl - tel: 535 [zasłonięte] 475 - Sklep wędkarski Leszcz Poznań ul. Ślężańska 1

Sensas 3000

Attractive

Gardons


Zanęta Sensas 3000 Attractive Gardons to doskonała mieszanka na płocie z dużą ilością prażonych konopi.

Brązowa mieszanka z bardzo dużą zawartością pracujących składników, które tworzą charakterystyczną chmurę zanęty, wabiąc ryby pływające w toni i długo utrzymujące je w łowisku.

Zanęta ta szczególnie dobrze sprawdza się na trudnych łowiskach o dużej presji wędkarskiej. Jej aktywne cząstki będą długo się unosić a później opadać wabiąc doskonale ryby.

Do gotowej, namoczonej i przesianej przez sito zanęty dobrze jest dodać jokersa, lub pinkę, jednak nie za dużo, aby nie przekarmić ryb.


kod:
  sen-13862

cena:

18.00zł

producent:
Sensas

KUPUJĄC NA KILKU NASZYCH AUKCJACH
ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ!
PACZKA DO 30KG TO TYLKO 16ZŁ


Podstawowe
zasady
prawidłowego
przygotowania
zanęty

1. Zawsze używaj dużego, wygodnego pojemnika do przygotowania zanęty.

2.Dodawaj wody powoli, starannie mieszając, aby uniknąć przemoczenia zanęty.

3. Po wstępnym namoczeniu zanęty poczekaj około 15 minut. Przez ten czas cząstki zanęty cały czas wciągać będą wodę i zanęta się przesuszy. Po tym czasie jeszcze raz, delikatnie dowilż swoją mieszankę.

4.Gotową zanętą przetrzyj przez sito, o możliwie jak najmniejszych oczkach. Taki zabieg gwarantuje Ci doskonałą, pracę zanęty po wrzuceniu do łowiska.

5.Dobrze jest nawilżyć zanętę kilka godzin wcześniej. Gwarantuje to aktywację wszystkich składników zawartych w zanęcie. Przygotowaną zanętę warto zawinąć w worek foliowy i wycisnąć z niego całe powietrze. Worek foliowy nie pozwoli ulotnić się wodzie, zapachom oraz składnikom czynnym z zanęty, zachowując jej strukturę i formę aż do momentu formowania kul.

Świadomy sprzedawca!
W przeciwieństwie do wielu innych sklepów doskonale wiemy, co sprzedajemy, a nasza wiedza pochodzi nie z internetu i gazet czytanych na fotelu, lecz ze setek godzin spędzonych z wędką,nad wodą czego te zdjęcia są najlepszym dowodem. Wszystkie zanęty wystawione przez nas na aukcjach Allegro sprawdzaliśmy osobiście!