Stabilizator stawu kolanowego ZAMST ZK-7 ze stabilizacją przednią, boczną i przyśrodkową.
oryginalny produkt ZAMST
ZAMST jest marką SIGMAX, lidera na rynku ortez medycznych w Japonii w ciągu ostatnich 35 lat i ortez sportowych w ciągu ostatnich 15 lat.
Dostępność 1 - 21 dni Jeżeli zależy Ci na szybkiej wysyłce skontaktuj się z nami - 0 507 [zasłonięte] 954, 0 515 [zasłonięte] 15 15
Orteza (rękaw łokciowy, stabilizator kolana, stawu skokowego, pas lędźwiowy itp.) jest sprzętem pomocniczym, którego zadaniem jest stabilizacja stawów objętych urazem, profilaktyka pogłębiania się drobnych urazów oraz wsparcie dla stawów objętych procesami rehabilitacji.
Stabilizator stawu kolanowego ze stabilizacją przednią, boczną i przyśrodkową.
Rozmiary: S, M, L, XL, XXL (aukcja dot. rozmiaru L)
1- Półotwarta konstrukcja zapewnia odpowiednie dopasowanie i zapobiega zsuwaniu się produktu. 2- Unikatowe wkłady kauczukowe podnoszą stopień stabilizacji bocznej i wspomagają płynne zgięcie i wyprost. 3- Dwuczęściowy system zapewnia odpowiednie dopasowanie kompresji wokół rzepki. 4- Oddychający rozciągliwy materiał pozwala na szybkie odprowadzenie wilgoci i ułatwia zgięcie i wyprost. 5- Paski równoległe i krzyżujące się zapewniają odpowiednią kompresję i właściwą stabilizację przednią.
Staw kolanowy i jego urazy. Staw kolanowy jest stawem o złożonej strukturze. Dlatego proponujemy pełen zakres produktów w zależności od zróżnicowanych okoliczności powstania urazu.
Wszystkie produkty zaprojektowane są zgodnie z medycznymi wskazaniami z zachowaniem zasad łatwości użytkowania i komfortu.
- Mocne, oddychające materiały minimalizują pocenie i utrzymują produkt w miejscu. - Odpowiednie umieszczenie wyściółek, pasków i taśm zapewnia efektywną kompresję i stabilizację. - Obszerna linia produktów pozwala wybrać najodpowiedniejszy w zależności od uprawianej dyscypliny sportu i ogólnego stanu.
Staw kolanowy jest stawem najbardziej skomplikowanym, ze skłonnością do niestabilności. Odgrywa on ważną rolę w wielu dyscyplinach sportu, co oznacza że jest też narażony na przeciążenia i podatny na urazy.
1 - Więzadło krzyżowe tylne (PCL) 2 - Więzadło poboczne strzałkowe (LCL) 3 - Kość strzałkowa 4 - Kość piszczelowa 5 - Łąkotka 6 - Więzadło krzyżowe przednie (ACL) 7 - Więzadło poboczne piszczelowe (MCL) 8 - Rzepka
Urazy więzadła pobocznego piszczelowego • silne uderzenie od zewnętrznej strony stawu kolanowego • poważne skręcenie podudzia na zewnątrz z przemieszczeniem stawu kolanowego.
- Ból wewnątrz stawu kolanowego - Ból podczas zginania i prostowania w stawie - Niestabilność stawu kolanowego - Obrzęk i krwawienie do wewnątrz stawu
Uraz więzadła pobocznego strzałkowego • Silne uderzenie od wewnętrznej strony stawu kolanowego
- Ból w zewnętrznej części stawu - Ból podczas zginania i prostowanie w stawie - Niestabilność stawu kolanowego - Obrzęk i krwawienie do wewnątrz stawu
Kolano skoczka (zapalenie więzadła rzepki) • Ból w okolicy rzepki Ten uraz dotyczy zawodników w wieku późno szkolnym i starszych, u których zakończył się proces kostnienia. Więzadło rzepki i mięsień czworogłowy uda ulegają urazom w wyniku częstego oddawania skoków.
1 - Ścięgno mięśnia czworogłowego uda 2 - Rzepka 3 - Więzadło rzepki 4 - Kość piszczelowa 5 - Kość udowa
Uraz więzadła krzyżowego przedniego • Skręcenie stawu kolanowego spowodowane nagłym zatrzymaniem lub zmianą kierunku podczas aktywności • Silne uderzenie od strony tylnej - Silny ból i niemożność kontynuowania wysiłku - Niestabilność stawu kolanowego - Obrzęk i krwawienie do wewnątrz stawu
Prawe kolano, widok przyśrodkowy 1 - Kość piszczelowa 2 - Więzadło krzyżowe przednie 3 - Kość udowa 4 - Rzepka
Uraz więzadła krzyżowego tylnego • Silne uderzenie poniżej stawu kolanowego • Poważny uraz centralnej części stawu kolanowego - Silny ból i niemożność kontynuowania wysiłku - Niestabilność stawu kolanowego’ - Obrzęk i krwawienie do wewnątrz stawu
Prawe kolano, widok boczny 1- Kość strzałkowa 2- Kość piszczelowa 3- Więzadło krzyżowe tylne 4- Kość udowa 5- Rzepka
Choroba Osgood – Schlatter’a • Ból w okolicy guzowatości kości piszczelowej Często dotyczy dzieci, szczególnie chłopców w wieku 11 – 18 lat, którzy wciąż rosną. Część kości piszczelowej, która podlega rozrostowi, jest systematycznie pociągana przez ścięgno mięśnia czworogłowego. Przyczep mięśnia ulega odrywaniu lub pojawia się obrzęk (jałowa martwica guzowatości piszczeli).
Do każdego zakupu dołączony jest paragon. Na życzenie klienta faktura VAT.
| Polecamy Zobacz nasze inne aukcje | |