Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zagęszczarka jednokierunkowa 95kg sil. HONDA

06-10-2014, 16:23
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 5 270 zł     
Użytkownik czescimaszynypl (0)
numer aukcji: 4653759292
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 1   
Koniec: 06-10-2014, 16:23

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 100.00 [kg]
Rodzaj zagęszczarki: płytowa / ubijak
Tryb pracy: ręcznie prowadzona

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 9.00 do 17.00

telefon
784-[zasłonięte]-789

602-[zasłonięte]-637

email
[zasłonięte]@czescimaszyny.pl
godziny otwarcia
Pon - Pt 9 - 17
adres

CZESCIMASZYNY.PL

Przedmioty wysyłamy do 10  dni od momentu otrzymania wpłaty chyba że w aukcji podano inaczej.
Paczki wysyłamy

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta
15 1950 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0010672 [zasłonięte] 709902

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Zwrotność, ergonomia i wszechstronność to cechy wyróżniające nasze lekkie urządzenia zagęszczające. Wysoką jakość konstrukcji i rentowność zawdzięczają solidnemu fundamentowi badań technologicznych i doświadczeniu. Dysponujemy jeszcze jednym, kluczowym sposobem uzyskiwania informacji potrzebnych do dalszego rozwoju: słuchamy naszych klientów.

Firma Chicago Pneumatic zawsze szuka nowych metod i lepszych rozwiązań. Wydajność, funkcjonalność, ergonomia i ekologia to dla nas obszary priorytetowe. Jednak równie ważna jest Twoja satysfakcja i sukcesy. Chicago Pneumatic oferuje pełną gamę jednokierunkowych zagęszczarek płytowych, przeznaczonych specjalnie do zagęszczania asfaltu i gruntów sypkich. Są idealne do małych prac naprawczych i konserwacyjnych, na przykład na podjazdach, ścieżkach i parkingach oraz przy zasypywaniu wykopów.

Zagęszczarki jednokierunkowe Chicago Pneumatic są przeznaczone do zagęszczania asfaltu i gruntów sypkich. Technologia Chicago Pneumatic gwarantuje Ci jakość, niezawodność i właściwą cenę.

Nowe zagęszczarki jednokierunkowe Chicago Pneumatic MV są szybkie. W przybliżeniu 20% szybsze – i to przy wyższej jakości końcowych rezultatów. Nasze zagęszczarki jednokierunkowe dają Ci możliwość osiągnięcia lepszego rezultatu końcowego niż kiedykolwiek wcześniej, na przykład dzięki specjalnej konstrukcji płyty dennej, która nie pozostawia śladów na asfalcie. Wolność wyboru - Zagęszczarki MV łatwo jest przestawiać między trybami pracy na gruncie i na asfalcie – wystarczy założyć zbiornik wody.
Nadzwyczajne w działaniu - W ciasnych i skomplikowanych przestrzeniach zagęszczarki MV udowadniają swoją doskonałość. Uchwyt jest wyrównany ze środkiem płyty, co polepsza zdolność manewrowania; można go nawet unieść do pozycji pionowej, kiedy trzeba ominąć przeszkodę. Łatwo go złożyć do transportu i magazynowania.

  • model: MV 100
  • nr katalogowy: 338[zasłonięte]0085
  • masa robocza: 107,0 kg
  • siła wymuszająca: 17,0 kN
  • prędkość robocza: 25 m/min
  • szerokość robocza: 500 mm
  • silnik: HONDA GX160
  • moc silnika: 3,3 kW
  • poziom wibracji: 6,0 m/s2

Wersja podstawowa bez zbiornika na wodę.

© Sellbooster