DREWNIANA HARMONIJKA
O ETNICZNYCH WZORACH
Bardzo ładnie wykonana harmonijka zachęci dziecko do poznawania dźwięków
do pierwszych prób muzykowania.
Ten klasyczny instrument przyda się
na zajęciach muzycznych w szkole, czy przedszkolu.
Solidnie i precyzyjnie wykonany o pięknych etnicznych wzorach
długo będzie służył małym muzykom. Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
Djeco została założona w 1954 roku i przejęta przez Frédéric Michel-Dales w 1989 roku. Od 1995 r. rozwija spójny i kompleksowy zbiór zabawek edukacyjnych dla dzieci , łączących dwie maksymy firmy: uwierz w siebie i baw się. Kolekcja Djeco obejmuje obecnie ponad 900 produktów, jest eksportowana do ponad 40 krajów i jest wystawiana na najbardziej wpływowych targach International w Paryżu, Norymberdze, Madrycie i Nowym Jorku. Djeco jest obecny w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie: Luwr i Quai Branly we Francji, ale również w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Djeco ma swą siedzibę w Rue des Grands-Augustins w Paryżu, stamtąd też pochodzą ludzie tworzący zespoły ilustratorów, projektantów i wynalazców. Ekipom kreatywnym Djeco przyświeca jeden cel: wzbudzić zainteresowanie dzieci i wzbogacić ich wyobraźnię.
Zabawki francuskiej firmy Djeco wyróżniają się dużym wzornictwem , oryginalnością pomysłów i pięknymi kolorami. W ofercie znajdują się przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz zestawy kreatywne.
Wszystkie zabawki Djeco wykonane są z najwyższej jakości materiałów , bezpiecznych dla dzieci. Spełniają wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa. .
.