Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Yarvik tab 450 10"

28-04-2014, 2:18
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 149 zł     
Użytkownik Mariuszski
numer aukcji: 4163959874
Miejscowość Bojanowo
Wyświetleń: 56   
Koniec: 28-04-2014, 2:25

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Przekątna ekranu (cale): 10.00 [in]
Pamięć RAM (MB): 512.00
Pamięć (GB): 8.00
System operacyjny: Android
Informacje dodatkowe: Bluetooth, Czytnik kart pamięci, HDMI, USB, Wi-Fi

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest niewiele używany w idealnym stanie wizualnym tablet Yarvik tab 450 10".

Yarvik GoTab Slimline to superpłaski pojemnościowy tablet 10” o rozdzielczości 1024x600 pikseli. Wyposażony jest w procesorInfoTMIC IMAPX210 ARM11 1GH oraz wbudowaną pamięć 512MB. Duży ekran i wygodna klawiatura ekranowa sprawiają, że tabletdobrze nadaje się nie tylko do przeglądania stron www ale także do korzystania z poczty elektronicznej, tworzenia i przeglądania dokumentów i oglądania filmów. Tablet ma wbudowaną kamerę z matrycą o rozdzielczości 2,1 megapiksela. Całość zamknięta jest w smukłej obudowie o grubości 11 mm, a urządzanie waży 0,5 kg. Wbudowana bateria litowo-jonowa charakteryzuje się pojemnością 6500 mAh i wystarcza maksymalnie na 10 godzin pracy.
Użytkownicy tabletów Yarvik mogą skorzystać z oferty doskonałego, niezależnego serwisu z aplikacjami - GetJar.com. GetJar zapewnia darmowy dostęp do ogromnego zbioru gier i aplikacji pogrupowanych w 19 różnych kategoriach (np. Gry, Sport, Podróże, Rozrywka itd.). Serwis przygotował też niedawno dla użytkowników systemu Google Android bardzo interesującą platformę o nawie "GetJar Gold Apps", która pozwala na darmowe pobranie specjalnie wyselekcjonowanych programów. Co ważne, programów, za które w innych sklepach trzeba płacić.

Dane techniczne

Producent
  • Yarvik

przekątna wyświetlacza
  • 10 cali
funkcjonalność multi-touch
  • tak
rozdzielczość
  • 1024 x 600 pikseli
rodzina procesorów
  • ARM
częstotliwość taktowania
  • 1 GHz
pamięć Flash
  • 8 GB
obsługa kart pamięci
  • microSD
maks. pojemność karty pamięci
  • 32 GB
interfejsy komunikacyjne
  • wyjście słuchawkowe
  • miniUSB
interfejsy Audio-Video
  • mini HDMI
wbudowany mikrofon
  • tak
wbudowane głośniki
  • stereo
typ akumulatora
  • litowy (Li)
pojemność akumulatora
  • 6500 mAh
maks. czas pracy na akumulatorze
  • 3 godz.
system operacyjny
  • Android 2.3
szerokość
  • 267 mm
wysokość
  • 170 mm
grubość
  • 11 mm
masa
  • 495 g
materiał obudowy
  • plastik
akcesoria
  • kabelUSB

W razie pytań można dzwonić pod tel 513 [zasłonięte] 826. 

W komplecie tablet oraz zasilacz (brak oryginalnego opakowania). 

Galeria zdjęć - kliknij, aby powiększyć