Pierwszy właściciel, kupiona 23.12.2012, okazała się nie do końca trafionym prezentem - była mało grana i większość czasu spędziła w szafie. Z drugiej strony, gitara jest piękna, i przez sentyment szkoda było się jej pozbywać... ale bardziej szkoda, żeby się kurzyła, dlatego czas najwyższy, by znalazła nowego właściciela.
Stan techniczny: znakomity. Obejrzałem ją dokładnie pod światło i udało mi się znaleźć może kilka minimalnych rys w miejscach, gdzie powstają najczęściej - poza tym lakier jest błyszczący, czysty, bez odprysków i skaz. Niejedna wisząca w sklepie gitara jest bardziej poobijana.
Dokładne informacje na stronie producenta: http://pl.yamaha.com/pl/products/musical-instruments/guitars-basses/el-ac-guitars/cpx/cpx500/
W zestawie futerał i klucz do regulacji gryfu. Ze względu na wielkość i delikatność sprzętu w grę wchodzi tylko odbiór osobisty - najchętniej Wrocław, po uzgodnieniu możliwe też Łódź i Częstochowa. Rzecz jasna zapraszam do oglądania instrumentu. W razie pytań proszę o kontakt: 785[zasłonięte]777.