Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

XBOX360 LT 3.0 Jasper 60GB Kable Pad HDMI

08-09-2014, 23:30
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 450 zł     
Użytkownik Maniek1907
numer aukcji: 4560980644
Miejscowość Płaza
Wyświetleń: 79   
Koniec: 08-09-2014, 23:15

Dodatkowe informacje:
Wersja konsoli: Premium
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

UWAGA !!!

 WYSYŁKA ZA POBRANIEM MOŻLIWA TYLKO DLA ALLEGROWICZÓW BEZ KOPERT I Z MINIMUM 5 POZYTYWNYMI KOMENTARZAMI ( W TYM BEZ MOCNYCH NEGATYWÓW Z EWIDENTNEJ SWOJEJ WINY ). DLATEGO PRZED KLIKNIĘCIEM KUP TERAZ PROSZĘ O KONTAKT JEŻELI KTOŚ CHCE ABY XBOX ZOSTAŁ WYSŁANY ZA POBRANIEM !!!

Witam !!!

Do sprzedania mam konsole xbox360 w wersji Jasper ( wersja z poprawionym chłodzeniem, której nie grozi ROD !!! ) z napędem Liteon i wgranym nie dawno flashem LT 3.0. Data produkcji konsoli to 07.01.2009r. Konsola jest w 100% sprawna w -BDB stanie technicznym !!! Konsola nie ma bana na Live i można grać normalnie Online !!! Ostatnio konsola była rozebrana celem wgrania flasha LT 3.0 i została wtedy gruntownie przeczyszczona !!! Xbox jest wyczyszczony, sprawdzony pod względem technicznym i przygotowany do działania :)

Jeżeli chodzi o kondycję napędu to czyta on normalnie bez problemowo płyty. Jest w stanie -BDB, gdyż zacina się w nim czasami tacka. Sam mam osobiście taki problem w swojej konsoli i wystarczy po grze zostawiać płytę w napędzie i tacka z płytą wysuwa się bezproblemowo. Poza tym 100% sprawny.

W skład zestawu wchodzi:

- konsola xbox360 z napędem Liteon LT 3.0 w wersji Jasper 12.1A z wyjściem HDMI i datą produkcji 07.01.2009r, jest w 100% sprawny,

- zasilacz 150w i kabel zasilający,

- kabel HDMI !!!

- dysk 60GB,

- niesprawne słuchawki head-set,

- kabel ethernet do podłączenie xboxa do routera,

- pierwszy oryginalny pad w stanie BDB jak na zdjęciach ( 100% sprawny ),

- oryginalne pudełko + instrukcje + faktura zakupu,

- gratis jedna gra pod LT 3.0 Madden NFL 2010 ( istnieje możliwość podmiany na GTA V, o czym należy poinformować mnie po zakupie, w przeciwnym razie zostanie NFL 2010 ) w celu sprawdzenia działania konsoli :) ( nie ma jej na zdjęciu )

JEDEN Z PADÓW WIDOCZNYCH NA ZDJĘCIU NIE WCHODZI W SKŁAD ZESTAWU !!! W ZESTAWIE JEST 1 PAD !!!

Kupując konsole na mojej aukcji masz pewność że będzie ona w takim stanie jak w opisie i jak przedstawiają ją zdjęcia. Zawsze staram się jak najdokładniej opisać sprzedawany egzemplarz. Wystarczy poczytać moje komentarze. 


NIE RYZYKUJ I KUPUJ U PEWNIAKA !!!

Od siebie daję 21 dni gwarancji rozruchowej na przetestowanie sprzętu.

Jeżeli chodzi o płatność to wolę po przez Payu, ale oczywiście zwykły przelew też jest możliwy.

W razie pytań: pytanie do sprzedającego, nr.kom. 726[zasłonięte]466, gg[zasłonięte]72349. Możliwy odbiór osobisty w okolicach Chrzanowa.

Pozdrawiam.

Kliknij, aby zobaczyć duże zdjęcia

TuFotki.pl