Opis produktu:
Stan płyt: 6 (2DVD - 13 odcinków)
1 - fatalny (bardzo dużo rys bądź pęknięcia, płyta nie nadająca się do płynnego odczytu, wartość wyłącznie kolekcjonerska)
2 - kiepski (liczne rysy, mogące mieć wpływ jakość odczytu w odtwarzaczu z czułym laserem)
3 - dostateczny (kilkanaście rys, które nie powinny mieć wpływu na jakość odtwarzania)
4 - dobry (kilka niegroźnych rys, płyta nie przeskakuje i nie zawiesza się)
5 - bardzo dobry (kilka drobnych rysek nie mających wpływu na jakość dźwięku)
6 - idealny (płyta nowa lub prawie jak nowa, nie odtwarzana bądź odtwarzana tylko raz, brak rys lub jedna mikroskopijna)
Stan pudełka: 5
1 - fatalny (pudełko połamane w przynajmniej dwóch częściach)
2 - kiepski (pudełko całe, kilka pęknięć)
3 - dostateczny (maksymalnie 3 pęknięcia, możliwe przytarcia i zarysowania)
4 - dobry (brak pęknięć, normalne ślady użytkowania, możliwe przytarcia i zarysowania )
5 - bardzo dobry (nikłe ślady użytkowania)
6 - idealny (w folii lub brak folii, niewidoczne ślady użytkowania)
Stan obwoluty: dobry+
Pełen dubbing aktorski + Plakat
OPIS FILMU:
W świecie pełnym strachu przed wrogimi mutantami rodzi się grupa ludzi o nadzwyczajnych, nieprawdopodobnych umiejętnościach. By mogli oni trenować i doskonalić swoje moce bez obaw o własne życie, Profesor Xavier tworzy dla nich na terenie własnej posiadłości Szkołę Młodych Talentów. Od tej pory jako grupa X-Men muszą walczyć o swoje prawa z nadzieją, że uda im się uczynić świat bezpieczniejszym, a ludzie i mutanci wreszcie będą mogli żyć razem w zgodzie i harmonii. Jednak podczas gdy X-Men pod wodzą swojego mentora walczą o pokój, są też tacy, którzy starają się wyeliminować ludzką rasę, aby zrobić miejsce dla istot wyższych - mutantów. Od tej pory zacięta walka toczy się już nie tylko między dwoma gatunkami, ale i pośród nich.
Jeżeli chcesz otrzymać więcej zdjęć produktu napisz do nas.
|