Wyzwalacz lamp Yongnuo RF-603C RX do Canon
- Przewodowe lub bezprzewodowe wyzwalanie
- Jeden moduł
marki
Dedykowane do:
Canon: 60D, 1100D, 1000D, 700D, 650D, 600D, 550D, 500D, 450D, 400D, 350D
Prezentujemy wyzwalacz lamp od Yongnuo, który może pracować zarówno jako nadajnik oraz jako wyzwalacz. Pozwala to na szeroką skalę użytkowania i możliwość rozbudowy.
Stosując dwa egzemplarze RF-603 możemy wyzwalać jedną lampę z aparatu a drugą zdalnie, zamontowaną na odbiorniku.
Bezproblemowe użytkowanie bez zakłóceń jest możliwe dzięki częstotliwości pracy 2,4GHz. Zasięg pracy wynosi 100m (efektywny!). Wyzwalacz jest zasilany dwoma bateriami AAA.
Czas synchronizacji z lampą błyskową wynosi do 1/250s.
Do zestawu dołączony jest kabel dedykowany z wtyczką dedykowaną do Canon (zamiennik RS60-E3). Pozwala to na przewodowe wyzwalanie aparatu. Do tego dostajemy adapter na lampę studyjną (jack 6,35mm)
Funkcje pracy RF-603:
- wężyk spustowy
- pilot radiowy
- bezprzewodowe wyzwalanie lamp reporterskich
- bezprzewodowe wyzwalanie lamp studyjnych
Uwaga: wyzwalacz nie przenosi sygnału TTL.
Dane techniczne:
- Jeden moduł (działa jako nadajnik-odbiornik)
- Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
- Ilość kanałów: 15
- Zasięg: do 100m
- Zasilanie: 2 baterie AAA
- Maksymalny czas synchronizacji: 1/250 sek
- Gniazdo synchronizacji standardowe PC oraz jack 2,5mm
- Migawka: dwustopniowa
- Antena: wbudowana
- Waga : 66g
- Obsługiwane napięcie portu flash: 5V (nadajnik), 300V (odbiornik)
- Wymiary: 80 (dł.) x 30 (szer.) x 20 (wys.) mm
- W zestawie:
- 1x nadajnik-odbiornik.
- Kabelek do sterowania lampą studyjną
- Adapter z jack 6,5mm na jack 3.5mm (do aparatu)
- Instrukcja obsługi w języku angielskim
- Pudełko
- Gwarancja 12 miesięcy
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy) nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt ze sprzedawcą przed podjęciem decyzji o zakupie.