Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wyrzynarka Bosch PST 650 /Stan BDB / Okazja !!

06-12-2014, 16:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 139 zł     
Użytkownik alleloombard85
numer aukcji: 4839792670
Miejscowość Jastrzębie Zdrój
Wyświetleń: 89   
Koniec: 06-12-2014, 15:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Loombard.pl
Gdzie okazje są codziennie ...
Wszystkie aukcje | Komentarze | Strona "O mnie" | Wyślij wiadomość | Dodaj do ulubionych
HIT! Wyrzynarka Bosch PST650
Kontakt
E-Mail: [zasłonięte]@loombard.pl
Tel: 32 43 43 215
Czynne codziennie od 8 do 22
Piłsudskiego 8 B
44-335 Jastrzębie Zdrój
Wysyłka
Wszystkie towary wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera DPD. Możliwy jest odbiór osobisty w naszej placówce.
Płatności
Wszystkie towary wysyłamy wyłącznie po przedpłacie na konto. Przy odbiorze osobistym istnieje możliwość zapłaty gotówką.

Witam serdecznie!

Przedmiotem sprzedaży jest:

Wyrzynarka Bosch PST 650


Sprzęt jest używany, lecz w 100% sprawny.

Stan wizualny oceniam jako bardzo dobry.

Opis:

Wyrzynarka o mocy znamionowej 500 W, maksymalnej prędkości skokowej 3100 1/min., wielkości skoku 20 mm, wyposażona w system antywibracyjny oraz antypoślizgową zamkniętą rękojeść żelazkową. Maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 65 mm, w stali: 3 mm, w aluminium: 10 mm.

Specyfikacja:

- Moc 500 W

- Moc efektywna [W] 270

- Napięcie zasilające [V] 220/230

W zestawie znajduje się:

- Wyrzynarka

- Walizka



Sprzedający może w każdym czasie bez podania przyczyny zamknąć Transakcję.

Po sprawdzeniu przesyłki w obecności kuriera, prosimy czytelnie podpisać dokument zwrotny i przekazać kurierowi. Jeśli okaże się, że towar jest uszkodzony, należy spisać protokół szkody z kierowcą i wysłać go na nasz adres. Wtedy reklamacja będzie uwzględniana.

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć

Wszystkie towary dostępne na naszych aukcjach zostały sprawdzone i są w pełni sprawne, jeśli posiadają jakieś mankamenty są one uwzględnione w opisie lub na zdjęciach. Zdjęcia zawsze przedstawiają aktualnie sprzedawany przez nas towar. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty.(BaKl)

Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie szablonu, opisu i zdjęć zabronione!