Kontakt
ARTMODE
Karolina Drobnik-Dzimińska
ul. Emilii Plater 35/37 lok. 37
91-762 Łódź
tel.: +48[zasłonięte] 516 183
E-mail: [zasłonięte]@artmode.pl
Regulamin
1. Najszybsza realizacja zamówienia jest poprzez "płacę z allegro".
2. Po dokonaniu zakupu w wiadomości do sprzedającego proszę podać dane do haftu (wzór, imię/imiona, datę chrztu)
3. Jeśli dane do wysyłki paczki mają być inne niż te, które podane są na allegro to proszę o podanie ich w wiadomości do sprzedającego lub z adresu e-mail przypisanego do konta allegro.
4. Realizacja zamówienia trwa do trzech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
Wpłata na konto
Wpłata na konto bankowe:
14 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 752681
Szatka i Świeca do chrztu
Pracownia artystyczna ARTMODE pragnie przedstawić Państwu nasze szatki oraz świece. Zaprojektowane oraz ozdobione z najwyższą starannością. Wykonane z materiałów wysokiej jakości tak, by były pięknym dodatkiem w ten wyjątkowy dzień – dzień Chrztu Świętego.
To Państwo decydują o kolorze i kształcie pamiątki.
Do wyboru cudne szatki w kształcie serca bądź bardzo eleganckie prostokątne. Każda z nich została obszyta gustowną tasiemką bądź gipiurą, wyhaftowana dobrej jakości nicią. Ponadto, na każdej szatce wyhaftowane zostało imię/imona, data oraz wzorek upamiętniający ten wyjątkowy dzień. Każda ze świec została ozdobiona ręcznie, wzory przedstawione na aukcjach są niepowtarzalne!!!
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST ZESTAW SZATKA + ŚWIECA (do wyboru) + OKAPNIK GRATIS
Przykładowe szatki:
Do wyboru jedna z 7 świec
Kolory nici do wyboru:
1. Niebieski
2. Różowy,
3. Złoty
4. Srebrny
Do wyboru 1 z 6 wzorów haftu:
Po dokonaniu zakupu proszę napisać w wiadomości do sprzedającego wybrany kształt szatki, kolor nici, wzór haftu oraz dane do haftu: imię/imona dziecka oraz datę chrztu, jak również podać numer wybranej przez Państwa świecy.
|
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
|
|
Strona "o mnie"Wszystkie aukcje
|
|
|