 |  |  |  |  |  |  |  | Dlaczego my? | - jesteśmy bezpośrednim i największym importerem odzieży SURPLUS w Polsce
- posiadamy oficjalny certyfikat autoryzacji
- posiadamy największy stan magazynowy w Polsce odzieży SURPLUS
- sprzedawana odzież jest nowa, fabrycznie zapakowana i w 100% ORGINALNA
- posiadamy sklepy firmowe i kilkunastu odbiorców hurtowych na terenie Polski
- doradztwo w branży odzieżowej i militarnej od 1994r
| | Co zyskujesz kupując u nas? | - jako bezpośredni importer dajemy gwarancje najniższych cen
- kupując u nas omijasz pośredników
- oferowany towar pochodzi bezpośrednio od producenta i jest dostępny w ciągłej sprzedaży
- kupując kilka produktów za wysyłkę płacisz tylko raz
| | Jak dostarczamy towar? | - wysyłkę realizujemy Pocztą Polska lub firmą kurierską na życzenie klienta
- wysyłkę realizujemy w 24 godz. po otrzymaniu zlecenia lub po wpływie przelewu na konto
- przesyłki są realizowane tylko pocztą PRIORYTETOWĄ
- możliwość odbioru osobistego w sklepach firmowych:
TELEFONY: Odzież: tel. (81)[zasłonięte]469-16, 509-[zasłonięte]-803, 509-[zasłonięte]-804 po-pt 9-16, sob. 9-13 Art. Militarne: tel. (81)[zasłonięte]534-83 (81) [zasłonięte]534-83 po-pt 9-17, sob. 10-14 WYSYŁKA, WYMIANY, REKLAMACJE: Lublin 20-258, Turka 222A ODBIÓR OSOBISTY: Odzież: Lublin, ul.Czechowska 42 Warszawa, ul. Fieldorfa 10/lok.325 tel.[zasłonięte]501-33-11 Art.Militarne: Lublin, ul.Czechowska 42, Lublin, ul.Sp.Pracy 34 (G.H.OLIMP)
| |  |  |  |  |  |  |  | |
| Zaufaj najlepszym !!! Jesteśmy największym importerem odieży, obuwia, artykułów turystycznych i militarnych z Niemiec i USA.

|
| 
MEGA PROMOCJA !!! Teraz nie 99zł, a tylko 69,99zł.
Kultowe Bojówki US BDU Bojówki BDU są rozwinięciem legendarnej linii spodni M65 używanych w armii amerykańskiej i wojskach NATO. Klasyczne bojówki renomowanej niemieckiej firmy MF, przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Wzorowane na kultowych spodniach M65 armii amerykańskiej. Wykonane są z tkaniny wykorzystującej technologię krzyżujących się ze sobą włókien bawełny i polyestru. Spodnie wykonane z tej tkaniny charakteryzują się mocnym wykonaniem, są łatwe w pielęgnacji, szybko schną i nie mną się jak bawełna. Oprócz walorów wizualnych zostały stworzone po to, aby zapewnić optymalny komfort noszenia. Ze względu na jakość wykonania i użyty materiał zostały przystosowane do użytkowania w najcięższych warunkach. Tkanina z jakiej zostały wykonane posiada specjalna gramaturę materiału umożliwiającą przepuszczanie powietrza przez co znacznie ogranicza efekt pocenia. Pakowne i praktyczne, dzięki sześciu kieszeniom, idealne na co dzień, rekreacji i do uprawiania sportów extremalnych. Dlaczego Spodnie US BDU ? - są nowe, fabrycznie zapakowane, import Niemcy - posiadają 6 kieszeni, 2 z przodu, 2 z tyłu, 2 kieszenie transportowe na udach typ CARGO. Kieszenie zapinane są na guziki - Zapinane na metalowy zamek błyskawiczny - Nogawki na dole ściągane za pomocą ściągaczy - Regulowane w pasie o 10cm (można zmniejszyć) - Tkanina: 35% bawełna, 65% polyester 

| oliv | 
|  | blautarn | woodland |  |  | beż
| flektran |  |  | urban | desert |  |  | desert farben | czarne | Odcienie ubrań przedstawionych na zdjęciach u Państwa w komputerze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości z uwagi na indywidualne ustawienia monitora, (jasność i kontrast) na co my nie mamy wpływu.


AUKCJA DOTYCZY ROZMIARU XS-Regular, size NATO 8486/0919 | Copyright www-pasja4x4-pl / All rights reserved / Zdjęcia i grafiki wykorzystane na tej aukcji są własnością Firmy Handlowej www-pasja4x4-pl i podlegają ochronie prawem autorskim.

|  Kurtka Alpha M65
|  Spodnie Premium |  Kurtka skórzana Alpha
|  Kurtka Blouson |  Kurtka Heritage
|  Spodnie Infantry
|  Kurtka Pea Coat
|  Alkomaty
|  Plecak BW
|  Multitool Leatherman Surge Narzędzia wielofunkcyjne |  Latarki MagLite USA
| |
|