|
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
WYNAJEM SPRZĘTU TourGuide WT808 & EJ-7
CENA JUŻ OD 1 EURO / SZT / DZIEŃ
PRZED LICYTACJĄ SKONTAKTUJ SIĘ ZE HANDLOWCEM BY OMÓWIĆ WARUNKI I DOSTĘPNE TERMINY WYNAJMU!!!
LICYTACJA DOTYCZY WYCENY WYNAJMU – SZCZEGÓŁY U HANDLOWCA ZADZWOŃ !!!!
TEL: +48 17 77 88 443 – MAREK LUB E-MAIL: [zasłonięte]@inter-comp.net.pl
KOSZT WYPOŻYCZENIA (JUŻ OD 250 ZŁ NETTO ZA 1 DZIEŃ) UZALEŻNIONY JEST OD ILOŚCI ODBIORNIKÓW I CZASU NAJMU.
Systemy typu tourguide to radiowe urządzenia służące do jednokierunkowej komunikacji audio pomiędzy nadawcą komunikatu a grupą osób. Zasięg działania systemów tourguide to około 100 metrów.
Dzięki systemom tourguide przewodnicy mogą oszczędzać głos i zarazem dyskretnie oprowadzać w miejscach wymagających ciszy, trenerzy prowadzący szkolenia w otoczeniu o wysokim hałasie, np. przy linii produkcyjnej, też nie potrzebują już krzyczeć aby zostać dobrze zrozumianym przez odbiorców.
TourGuide jest przydatny w dużo bardziej szerokim zakresie. Wystarczy na przykład więcej niż 1 nadajnik, a już może używać go tłumacz przy tłumaczeniu symultanicznym. I to zarówno w sali jak i w terenie!
TEL: +48 17 77 88 443 – MAREK LUB E-MAIL: [zasłonięte]@inter-comp.net.pl
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
JAK TO ZASTOSOWAĆ ??
·Ponieważ systemy tourguide mogą nadawać i odbierać jednocześnie na kilku kanałach, oznacza to że w promieniu kilkudziesięciu metrów może pracować bez zakłóceń kilka nadajników na raz. Dzięki temu na tym samym niedużym obszarze - np. w muzeum, może bez zakłóceń i przeszkadzania sobie nawzajem pracować kilku przewodników ze swoimi grupami.
·Ponadto dzięki dostępowi do wielu kanałów - częstotliwości, systemy tourguide mogą służyć jako systemy do bezprzewodowych tłumaczeń symultanicznych. Prelegent używa nadajnika pracującego na kanale np. 1, tłumacze odbierają sygnał prelegenta i przekazują swoje tłumaczenie słuchaczom na kanale np. 2. W przypadku większej ilości języków następni tłumacze używają kolejnych kanałów.
·Inną zaletą wynikającą z dostępności wielu kanałów jest znikome prawdopodobieństwo zakłóceń z innym urządzeniem nadawczym znajdującym się w pobliżu, działającym w tym samym zakresie (863-865 MHz). W przypadku zakłóceń po prostu zmieniamy kanał na inny.
·Jedną z głównych zalet systemu jest także mobilność. System będzie sprawnie działał zarówno wewnątrz budynku - np. na sali wykładowej, w terenie lub w autokarze. Nie wymaga instalowania żadnych urządzeń dodatkowych, jak to ma miejsce np. w przypadku systemów transmisji działających w oparciu o podczerwień.
·działa nawet wtedy gdy słuchacz wyposażony w odbiornik nie ma kontaktu wzrokowego z nadajnikiem.
·Raz zakupiony system tourguide można bez problemu rozbudowywać o nowe odbiorniki i nadajniki bez konieczności zakupu nowego systemu.
GŁÓWNE ELEMENTY SKŁADOWE SYSTEMÓW TOURGUIDE:
- nadajniki - kieszonkowe, stacjonarne, wbudowane w mikrofon "do ręki"
- mikrofony - zaklapowe, nagłowne, naszyjne, ręczne
- odbiorniki - kieszonkowe i stacjonarne (do wyposażenia sali konferencyjnej), ze zintegrowanym głośnikiem lub słuchawką (tzw. stetoskop)
- słuchawki - pojedyncze, podwójne, na pałąku lub klipsie - sprzedajemy tylko modele higieniczne (brak dousznych)
- walizki i ładowarki - na różne ilości odbiorników i nadajników - zależne od modelu i marki
JEŚLI CHCESZ WYBRAĆ SYSTEM TOUR GUIDE ADEKWATNY DO TWOICH POTRZEB - NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ - DORADZIMY NA PODSTAWIE NASZEGO DŁUGIEGO DOŚWIADCZENIA W PRACY Z KLIENTAMI.
KONFIGURACJA PRZYKŁADOWYCH ZESTAWÓW:
1.ZESTAW 1 SERIA EJ-7
·36 ODBIORNIKÓW Z KOMPLETEM SŁUCHAWEK EJ-7R
·1 NADAJNIK EJ-7T
·MIKROFON KRAWATOWY LM90
·WALIZA ŁADUJĄCA WRAZ Z ZESTAWEM AKUMULATORKÓW HDC-736
2.ZESTAW 2 SERAI EJ-7
·72 x ODBIORNIKÓW Z KOMPLETEM SŁUCHAWEK EJ-7R
·2 xNADAJNIK EJ-7T
·MIKROFON KRAWATOWY LM90
·WALIZA ŁADUJĄCA WRAZ Z ZESTAWEM AKUMULATORKÓW HDC-736
3.ZESTAW 3 SERAI WT808
·40 x ODBIORNIKÓW Z KOMPLETEM SŁUCHAWEK EJ-7R
·2 xNADAJNIK EJ-7T
·MIKROFON KRAWATOWY LM90
·KOMPLET NOWYCH BATERI ALKAICZNYCH DO ODBIORNIKÓW
4.ZESTAW 4 SERAI EJ7 + WT808
·110 x ODBIORNIKÓW Z KOMPLETEM SŁUCHAWEK EJ-7R LUB WT808
·2 xNADAJNIK EJ-7T
·MIKROFON KRAWATOWY LM90
5.ZESTAW 4 SERAI EJ7 + WT808
·DOWOLNA KONFIGURACJAx ODBIORNIKÓW Z KOMPLETEM SŁUCHAWEK EJ-7R LUB WT808
·DO 6 xNADAJNIK EJ-7T
·MIKROFON KRAWATOWY LM90
·WALIZA ŁADUJĄCA WRAZ Z ZESTAWEM AKUMULATORKÓW HDC-736
6.KABINA DO TŁUMACZEŃ SYMULTANICZNYCH WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
Koszt wypożyczenia (już od 250 zł netto za 1 dzień) uzależniony jest od ilości odbiorników i czasu najmu.
Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem systemu tourguide - zapraszamy do kontaktu. Prosimy o podanie terminu wypożyczenia, czasu na jaki potrzebny jest Państwu sprzęt oraz ilości odbiorników.
Jeśli macie Państwo pytania lub jesteście zainteresowani kalkulacją - zapraszamy do kontaktu.
LINKI DO NASZYCH ZESTAWÓW:
http://allegro.pl/zestaw-tourguide-ej-7-tlumacze-symultaniczne-hit-i204[zasłonięte]2686.html
http://allegro.pl/zestaw-tourguidewt-480tlumacze-symultaniczne-hit-i204[zasłonięte]2161.html
http://allegro.pl/zestaw-tourguidewt-8-tlumacze-symultaniczne-hit-i204[zasłonięte]3894.html
|