WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ AUKCJI
Detektor potrafi wykrywać przewody pod napięciem, elementy metalowe oraz drewniane belki znajdujące się w ścianach.
Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi i łatwej obsłudze możliwe jest szybki i precyzyjne wykrywanie wspomnianych elementów.
Niewielkie rozmiary oraz zasilanie bateryjne zapewnia dużą mobilność detektora.

DANE TECHNICZNE
- Rodzaj wykrywanych przedmiotów : drewno, metal, przewody pod napięciem (A.C.)
Zasięg wykrywania:
- drewno [mm] 19
- metal [mm] 38
- przewody pod napięciem (A.C.) [mm] 50
- Zasilanie 9V D.C. (6F22)
- Temperatura pracy [OC] +5 ÷ +40
- Wymiary [mm] 180 x 75 x 30
- Waga [kg] 0,17
Sposób użycia
Detektor jest w stanie tylko wykryć przewody pod napięciem, przez które płynie prąd przemienny. Przewody, przez które płynie prąd stały nie będą wykrywane. Takie przewody mogą być wykryte w trybie detekcji przedmiotów metalowych.
Aby wykryć żądany przedmiot należy włączyć i skalibrować detektor, następnie przystawić go do ściany i powoli przesuwać w kierunku spodziewanego
wykrycia danego materiału.
W przypadku wykrycia zaleca się przeprowadzenie procesu wykrywanie jeszcze kilka razy przesuwając za każdym razem detektor z innego kierunku, pozwoli to zwiększyć precyzję pomiaru.
W przypadku wykrywania przedmiotów o większych rozmiarach, takich jak belki
drewniane lub stalowe. Należy najpierw wykryć jedną krawędź przedmiotu, wg opisanej powyżej procedury, a następnie wykryć drugą krawędź przedmiotu. Pozwoli to określić obszar zajmowany przez dany przedmiot.

|