Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WYDZIAŁ ZABÓJSTW DVD

03-03-2012, 23:39
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 15.19 zł     
Użytkownik alexanderwielki1
numer aukcji: 2101497694
Miejscowość Polska
Wyświetleń: 6   
Koniec: 06-03-2012, 11:58

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii
Liczba płyt w wydaniu: jedna

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

fkm , ean_ , id_2237 , kat_17 , kat_65 , typ_filmy
Akcja
Animacja
Biograficzne
Bollywood
Disney DVD
Dokumentalne
Dramaty
Fantasy
Filmy dla dzieci
Filmy polskie
HD DVD
Historyczne
Horrory
Kabarety
Komedie
Koncerty
Kryminały
Musicale
Obyczajowe
Przygodowe
Science fiction
Sensacyjne
Seriale
Thrillery
VCD
Westerny
Wojenne
Z TV na DVD
Zestawy, pakiety









Wydział zabójstw DVD
Oryginalny tytuł: Homicide

Dane techniczne:

Region: 2
Format obrazu: 4:3
Wydanie: 1 płytowe
Dzwięk: Dolby Digital 5.1: angielski, polski lektor
System: PAL
Napisy: polskie
Stan płyty: płyta oryginalna, nowa w folii fabrycznej


Informacje o produkcji:

Dystrybutor: Mayfly
Reżyseria: David Mamet
Obsada: Joe Mantegna, William H. Macy, Vincent Guastaferro, J.J. Johnston, Jack Wallace, Lionel Mark Smith, Roberta Custer, Charles Stransky, Bernard Gray, Paul Butler, Colin Stinton, Louis Murray, Christopher Kaldor, Linda Kimbrough, Robin Spielberg
Rok produkcji: 1991
Czas trwania: 102 min
Materiały dodatkowe: bezpośredni dostęp do scen


Opis filmu:

Grupa agentów FBI organizuje obławę na czarnoskórego handlarza narkotyków. Mimo błyskawicznej akcji przestępcy udaje się zbiec. Wobec nieudolności stróżów prawa, wściekły komisarz Walker zleca aresztowanie, najlepszym policjantom w mieście - Goldowi i jego partnerowi Sullivanowi. Wkrótce obaj są świadkami strzelaniny w sklepie. Ofiarą napadu jest właścicielka sklepu, Żydówka, o której mówiono, że miała ogromną fortunę ukrytą w piwnicy. Rodzina - dr Klein i jego córka utrzymują, że zbrodnia nie miała podłoża rabunkowego, lecz był to zamach organizacji antysemickiej. Także to śledztwo zostaje powierzone Goldowi i jego partnerowi. Drobiazgowe śledztwo przynosi wciąż nowe dowody świadczące o istnieniu rzekomej organizacji. Gold podąża tym tropem nie zdając sobie sprawy, że jest to sprytnie zastawiona pułapka...W 1991 film ten był pokazywany na festiwalu w Cannes.




E-mail:   [zasłonięte]@gmail.com
GSM:   509 [zasłonięte] 844




















Kupując produkty na naszych aukcjach, Kupujący upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz Kupującego.

Wszelkie prawa zastrzeżone FILMNETKM