Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WSPANIALA LAMPA Z FIGURA TANCERKI W STYLU ART DECO

16-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 22.50 zł      Aktualna cena: 22.50 zł     
Użytkownik marcyr
numer aukcji: 2049329602
Miejscowość Zgierz
Licytowało: 4    Wyświetleń: 135   
Koniec: 20-01-2012 21:01:34

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kupując kilka przedmiotów oszczędzasz na kosztach przesyłki.
Opis
WSPANIALA LAMPA Z FIGURA TANCERKI W STYLU ART DECO
Lampa z Figurą Tancerki w Stylu Art Deco
Przepiękna i niespotykana lampa w stylu Art Deco.

Piękna postać młodej kobiety trzyma w wyciagnietych przed siebie rękach ogromna kulę, klosz lampy wykonany z mlecznego szkła.

Cała kompozycja inspirowana jest wzorem z lat dwudziestych XX wieku.

Wykonanie wspołcześne z masy ceramicznej pokrytej metaliczną warstwą. We wnetrzu tworzy niepowtarzalny nastrój.

Wymiary: wys. ok. 58 cm, podstawa ok. 16 x 16 cm.


Zachęcam również do obejrzenia innych moich aukcji! Kliknij

 
Galeria
 
Kontakt
ArtDecor International
ul. 1 Maja 14 B
95-100 Zgierz
tel. / fax +48 42 [zasłonięte] 54

Płatności
Dane do przelewu:
PKO BP
61 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]4400002 [zasłonięte] 009359

Czas na dokonanie wpłaty to 10 dni roboczych. Po tym okresie wysyłamy do Państwa przypomnienie, a następnie po kolejnych siedmiu dniach ( w przypadku dalszego braku wpłaty ) występujemy do serwisu alle o zwrot prowizji od sprzedaży.

Jeśli biorą Państwo w kilku aukcjach i chcą poczekać z wpłatą do ich zakończenia prosimy o kontakt e-mailowy, ktory jest dla nas równiez bardzo ważny we wszystkich innych sprawach (pytania, informacje o przesunieciu terminu wysyłki z uwagi na wyjazdy służbowe, rodzinne itp.)

Szczegółowe informacje dotyczące tytułu wpłaty oraz płatności wysyłane są w automatycznym potwierdzeniu zakupu po zakończonej aukcji.
Wysyłka i odbiór osobisty
Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki były starannie i dokładnie zapakowane (typu: folia bąbelkowa, taśma stretch, taśma przezroczysta, styropian) i dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym. Każdy przedmiot przed wysłaniem i spakowaniem jest dokładnie sprawdzany. Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz transportem firmowym.

Koszt wysyłki jednego przedmiotu podany jest w treści oferty. W przypadku zakupów łączonych koszt przesyłki ustalany jest indywidalnie. Przedmioty do przesyłki łączonej prosimy nie gromadzić dłużej niż 14 dni od daty pierwszego zakupu.

Odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy ArtDecor International tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym. W przypadku odbioru osobistego zostanie doliczona opłata 5zł od każdego przedmiotu za jego przygotowanie (w tym koszt opakowania).
Dodatkowe informacje
Symbol produktu: IS038
Informacje
Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana,ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może tez być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.
ArtDecor International. All Rights Reserved.