Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wojna Narodów (Nations) - Warszawa Centrum

23-12-2014, 1:20
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 189 zł     
Użytkownik StrefaMTG
numer aukcji: 4894566341
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 3   
Koniec: 23-12-2014, 1:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


email
[zasłonięte]@strefamtg.pl
telefon
798 [zasłonięte] 419
509 [zasłonięte] 061
adres
Strefa MTG s.c.
Nowogrodzka 31 lok. 205
00-511 Warszawa

Odbiór osobisty od poniedziałku do piątku w godzinach:
15:00 - 19:00
oraz w trakcie organizowanych w sklepie turniejów.

Wszystkie sprzedawane produkty posiadamy fizycznie w sklepie, więc nie trzeba potwierdzać dnia i godziny odbioru towaru.

Wyświetl większą mapę

Odbiór osobisty - 0,00 PLN

Kurier DPD - 15,00 PLN

Paczkomat InPost - 7,99 PLN

Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem!

Na naszych aukcjach mogą skorzystać Państwo z następujących form płatności:
- PayU
- Przelew tradycyjny
- Odbiór osobisty (gotówka)

Numer konta:
83 1030 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0190903 [zasłonięte] 000848 (City Bank)

Od początków pierwszych cywilizacji, przez historię postępu, ludzkość gromadziła się w większych lub mniejszych grupach, aby wspólnie żyć, walczyć i budować. Te największe z nich, walcząc z siłami natury i innymi nacjami potrafiły zapewnić sobie przetrwanie.

W grze Wojna Narodów każdy z graczy będzie prowadził własną cywilizację przez okres od starożytności, do epoki industrializacji. Wraz ze wzrostem jej populacji, musi zadbać o jej wewnętrzną stabilizację i wystarczającą ilość pożywienia dla jej obywateli. Musi zbudować efektywną gospodarkę. Ale przedewszystkim chce zadziwić świat swoimi osiągnięciami i zbudować dziedzictwo, które nada jego cywilizacji miano najwspanialszego narodu w dziejach!

Wojna Narodów to gra planszowa dla 1 do 5 graczy o czasie rozgrywki wynoszącym około 40 minut na gracza.

Gracze stają na czele różnych cywilizacji i prowadzą je od czasów antycznych aż do wybuchu I Wojny Światowej. Cywilizacje bezustannie ze sobą rywalizują, dbając równocześnie o zrównoważony rozwój, ochronę przed zewnętrznymi i wewnętrznymi zagrożeniami oraz zaspokajajanie najważniejszych potrzeb swoich obywateli.

Akcja gry obejmuje cztery epoki: Starożytność, Średniowiecze, Renesans i Rewolucję przemysłową. Każda epoka to 2 rundy przeznaczone na rozwój, współzawodnictwo i produkcję. Każda runda przynosi ze sobą nowe ryzyko, ale i nowe możliwości. Gracze, bacząc na siebie nawzajem, tego pierwszego  muszą się wystrzegać, a drugie wykorzystywać. Potęga militarna kosztuje, ale pozwala uniknąć wyniszczających wojen, podbijać bogate kolonie oraz uzyskiwać wpływy, dzięki którym cywilizacja będzie mogła w przyszłych rundach przeprowadzać swoje działania wcześniej od konkurentów.

Podczas gry nacje będą zdobywać i tracić punkty zwycięstwa. Szczególne ważne jest gromadzenie Ksiąg (symbolizujących narodowe dziedzictwo), gdyż na koniec każdej epoki gracze zdobywają punkty za każdą nację o skromniejszym dziedzictwie od naszej. Na koniec gry każdy gracz sumuje zdobyte przez siebie punkty pochodzące z różnych źródeł i ten, który zdobędzie ich najwięcej wygra grę jako przywódca najwspanialszej cywilizacji w historii!

Ale uwaga, Wojna Narodów to wymagająca gra, szczególnie dla początkujących graczy. Czasem możecie mieć poczucie, iż gracie nie tylko przeciwko innym graczom, ale także przeciwko samej grze. Także bardziej zaawansowanym graczom zalecamy na początek rozgrywkę na łatwiejszym poziomie, a także nie używanie kart drugiego ani trzeciego poziomu zaawansowania, przynajmniej podczas kilku pierwszych partii.

Liczba graczy: 1-5 osób
Wiek: od 14 lat
Czas gry: ok. 120 minut

Wydanie polskie

Zawartość pudełka:
- plansza z punktacją
- plansza rozwoju
- 5 dwustronnych planszy graczy
- 5 kart rozkazów
- 296 kart rozwoju
- 48 kart wydarzeń
- 240 żetonów
- 107 drewnianych znaczników
- notes do punktacji
- kostka
- instrukcja