Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WOBLER SALMO JACK 18CM 70G KOLOR RPE TONĄCY

30-01-2014, 18:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 40 zł     
Użytkownik zoowedkarz_pl
numer aukcji: 3845973282
Miejscowość Bydgoszcz
Wyświetleń: 7   
Koniec: 30-01-2014 17:34:25

Dodatkowe informacje:
Marka: Salmo
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

szablony aukcji, szablony allegro, strony www

 

 

 

Witamy serdecznie na naszej aukcji.


Przedmiotem aukcji jest wobler

JACK firmy SALMO.


 Jeśli spróbujesz używać JACKa częściej, już wkrótce przekonasz się, że mało jest na świecie przynęt, które są bardziej produktywne w połowach okazów wielkich drapieżników. Wypróbuj go wiosną, wśród pojawiającej się dopiero roślinności lub późną jesienią, w okolicach obumierających, podwodnych łąk, a będziesz co najmniej tak zaskoczony, jak potwory, które dadzą się w ten sposób oszukać.


Jak łowić na JACK.a: Prowadzenie tonącego JACKa nieco różni się od pracy z wersją pływającą. Powinno być spokojniejsze i bardziej majestatyczne. Przerwy między kolejnymi pociągnięciami powinny być tym dłuższe, im głębiej chcemy łowić. Jeśli łowisz na płyciźnie, podciągnięcia muszą być bardzo krótkie i szybsze. Lepiej jest w takiej sytuacji trzymać wędzisko skierowane szczytówką w górę. Po każdym podciągnięciu zrób krótką (1 – 2 sekundową) przerwę.


 

 

Dane techniczne woblera:

Model: J18SRPE

Długość [cm]: 18,0

Waga [g]: 70,0

Wersja: tonący

Kotwiczki: 2 X NR 4/0

Zalecana żyłka/plecionka [mm]: 0,35/0,23

Głębokość nurkowania spinning/trolling [m]: 2,0/3,0

Kolor: Real Pike (RPE)

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU

 

 



 

 

e-mail: [zasłonięte]@wp.pl

tel./fax 52 [zasłonięte] 78

kom. 784 [zasłonięte] 811


List polecony ekonomiczny
List polecony priorytetowy
Paczka pocztowa ekonomiczna
Paczak pocztowa priorytetowa
Przesyłka pobraniowa
Przesyłka pobraniowa priorytetowa

Przelew zwykły:

 

ING BANK ŚLĄSKI

 

03 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]1390090 [zasłonięte] 935161