Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WOBLER GLOOG HEKTOR 35F C WOBLER BYDGOSZCZ

17-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 13 zł     
Użytkownik pietruszka10
numer aukcji: 3811252147
Miejscowość Bydgoszcz
Zostało sztuk: 5    Wyświetleń: 1   
Koniec: 17-01-2014 17:23:39

Dodatkowe informacje:
Marka: Inna marka
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captchaGLOOG HEKTOR 35F C


DOSKONAŁA POLSKA PRODUKCJA


WOBLERY GLOOG SĄ RĘCZNIE MALOWANE DLATEGO ZAKUPIONY MODEL MOŻE SIĘ NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ ILOŚCIĄ KROPEK PASKÓW, PŁETEWKAMI, CZY ODCIENIEM OD WOBLERA NA ZDJĘCIU

 


3,5cm 2gr


PŁYWAJĄCY/PŁYTKO NURKUJĄCY- IDEALNY DO OBŁAWIANIA PŁYTSZYCH WARSTW WODY


głębokość nurkowania do 0,5 - 0,8m


SKUTECZNY W KAŻDYCH WARUNKACH, BARDZO UNIWERSALNA PRZYNĘTA


Seria woblerów Hektor charakteryzuje się dość szybką, agresywną akcją pionową o wyczuwalnej na końcówce wędki amplitudzie drgań. Migotanie boczne - wyraziste. Wąska akcja ogonowa woblera.

Woblery Hektor 3,5 oraz 4,0 są idealne do łowienia kleni i jazi na płytkich przelewach. Szybka i agresywna akcja sprawia, że na płytkich wodach stojących typu: zatoki jeziorowe i starorzecza, nieodzowne są do łowienia okoni. Wersja pływająca zastosowana w metodzie bocznego troka sprawdza się rewelacyjnie. Szczególnie do łowienia w szybkim nurcie dużych rzek oraz na średnich głębokościach (do 4 metrów) w jeziorze, wabiąc mało aktywne okonie.

Hektory 50 mm pływające, to uniwersalna przynęta na przelewowe klenie i jazie. Nie pogardzi nimi dorodny sandacz i szczupak. W rzekach górskich sprawdzają się w połowach ostrożnego pstrąga. Nurkujące woblery można bardzo szybko sprowadzić na dużą głębokość, nawet przy silnym nurcie. Nie mają tendencji do wykładania się.

Idealnie pracują prowadzone zarówno z prądem rzeki, jak i pod prąd. Zatrzymane w nurcie utrzymują swoją pracę, zachowując się w dalszym ciągu bardzo naturalnie i agresywnie. Silna wibracja wytwarzana przez Hektory jest szczególnie wabiąca podczas słabego żerowania szczupaków i sandaczy - tak na jeziorach, jak i w rzekach.

Hektory 60 mm, to killery na duże ryby. Agresywna praca i mocne migotanie powodują, że są bardzo atrakcyjną przynętą, tak w rzekach, jak i wodach stojących. Szczególnie dobrze sprawdzają się podczas łowienia szczupaków, sandaczy czy sumów.

Hektory sprawdziły się na pomorskich rzekach, w połowach troci i łososi. Są bardzo dobrą przynętą do obławiania bezpośrednich kryjówek drapieżników znajdujących się w głębokich rynnach, w pobliżu zatopionych drzew, koło filarów mostów i w prądach wstecznych.

Na jeziorach są idealną przynęta do połowu szczupaków na 6 metrowych blatach. Zastosowane do metody trollingowej dają efekty w połowie toniowych okoni i szczupaków.

 

ZAPRASZAM NA MOJE POZOSTAŁE AUKCJE!!!!


JEŻELI CHCESZ ODEBRAĆ TOWAR OSOBIŚCIE, ZOBACZ GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY: WOBLER


MASZ PYTANIA NAPISZ LUB ZADZWOŃ: [zasłonięte]@wedkarski-bydgoszcz.pl;

(052)[zasłonięte]524 35 lub 530 [zasłonięte] 886

 


 


KUPUJĄC NA KILKU MOICH AUKCJACH ZA WYSYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ!!!

ZANIM ZALICYTUJESZ ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM DOSTĘPNYM NA STRONIE "O MNIE"

WOBLER GLOOG HEKTOR 35F C WOBLER BYDGOSZCZ

ZOBACZ INNE MOJE AUKCJE!!!

Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Paneleallegalerie przedmiotów