Wkład Dafi Aquamag Unimax 1szt. - magnezowy
Wkłady filtrujące DAFI do dzbanków, usuwają twardość wody, chlor i inne zanieczyszczenia.
Wkłady filtrujące DAFI zawierają odpowiednio dobraną i systematycznie kontrolowaną mieszankę filtrującą. Dzięki temu filtr znacznie redukuje zawarte w wodzie sole wapnia i magnezu powodujące powstawanie osadu i kamienia w urządzeniach AGD tj. czajnik. Wkład DAFI usuwa również znajdujące się w wodzie dostarczanej do gospodarstwa domowego:
- związki chloru
- metale ciężkie
- cząsteczki rdzy wytrącane instalacji stalowych)
- inne substancje niekorzystnie wpływające na nasze zdrowie oraz smak, zapach i barwę wody.
Znajdujący się wewnątrz wkładu DAFI węgiel aktywny jest impregnowany normatywną ilością srebra, co zapobiega rozwojowi drobnoustrojów wewnątrz wkładu filtrującego przez okres jednego miesiąca. Jeden wkład filtrujący przystosowany jest do przefiltrowania od 150 do 200 litrów bardzo twardej wody (ok. 213,6 mg CaCO/dm3). Przy wodzie o mniejszym stopniu twardości wydajność wkładu będzie odpowiednio większa.
Dzięki filtrom magnezowym woda jest zarówno oczyszczona, jak i wzbogacona
o cenny magnez. Wkład Aquamag poleca się wszystkim, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i pić wodę bogatą w magnez. Taka woda będzie też doskonałą bazą do przygotowania smacznych dań i napojów.
Magnez - pierwiastek życia
Obecnie człowiek żyje często w pośpiechu i stresie, brakuje mu czasu na zdrowe posiłki oraz na odpoczynek. Dlatego warto zadbać o codzienne dostarczanie sobie odpowiedniej dawki magnezu – pierwiastka odpowiadającego za wiele procesów życiowych, łagodzącego skutki stresu i wspomagającego pamięć. Z myślą o tym marka Dafi stworzyła filtry magnezowe, które oczyszczając wodę kranową, jednocześnie wzbogacają ją o ten cenny minerał przez uwalnianie do wody jonów magnezu. Bazując na takiej wodzie w kuchni, można mieć pewność, że codzienna dieta będzie bogata w magnez, który zapobiega arytmii i miażdżycy, obniża ciśnienie krwi oraz opóźnia procesy starzenia.
Woda pełna smaku i zdrowia
Filtry magnezowe zapewniają nie tylko skuteczne oczyszczanie wody, ale także wzbogacają ją o magnez, który jest podstawą zdrowej diety i utrzymuje nasz organizm w równowadze.
Magnez potrzebny jest do życia jak woda. Dlaczego więc tego nie połączyć i pić wodę bogatą w ten biopierwiastek? Właśnie takie rozwiązanie proponuje swoim klientom marka Dafi, oferując im filtry Aquamag, których zasyp został wzbogacony o jony magnezu. Stosując je w kuchni, można nie tylko oczyścić wodę kranową, zmiękczyć ją i pozbawić chloru, ale także wzbogacić o magnez. Dzięki temu kawa, herbata, sok lub potrawy przygotowane na bazie przefiltrowanej wody staną się jeszcze smaczniejsze, a przede wszystkim będą źródłem magnezu w codziennej diecie.
Organizm ludzki najlepiej przyswaja magnez właśnie z wody, ponieważ wypita przez nas woda nie przechodzi przez skomplikowane procesy trawienne. Pijąc więc wodę przefiltrowaną przez wkład Aquamag, można mieć pewność, że niedobór magnezu będzie codziennie niwelowany. Dzięki temu zapobiegnie się stanom zmęczenia, depresji, skurczom mięśni, schorzeniom układu krążenia itp.
Znajdujący się wewnątrz wkładu DAFI węgiel aktywny jest impregnowany normatywną ilością srebra, co zapobiega rozwojowi drobnoustrojów wewnątrz wkładu filtrującego przez okres jednego miesiąca. Jeden wkład filtrujący przystosowany jest do przefiltrowania od 150 do 200 litrów bardzo twardej wody (ok. 213,6 mg CaCO/dm3). Przy wodzie o mniejszym stopniu twardości wydajność wkładu będzie odpowiednio większa.
Wkłady pasują również do innych dzbanków takich jak: BRITA, KENWOOD, LAICA, ANNA
Kupując wiele przedmiotów na naszych aukcjach płacisz tylko raz za wysyłkę.
Produkt Fabrycznie nowy objęty Polską gwarancją
wystawiamy F.vat
|