Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WIZYTÓWKI lakier UV wypukły selektywny 500 szt.

01-05-2014, 1:08
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 129 zł     
Użytkownik printagram
numer aukcji: 4113290728
Miejscowość Nowe Skalmierzyce
Zostało sztuk: 30    Wyświetleń: 20   
Koniec: 01-05-2014 01:10:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Pracujemy pn.– pt.
w godzinach 8.00 - 15.00

time Na Allegro od 2007 roku

Przesyłki zagraniczne.
Koszt przesyłki zagranicznej podany zostanie po określeniu miejsca docelowego a walutą rozliczeniowa za przesyłkę zagraniczną jest Euro.
Bezpieczeństwo.

Przesyłki są zabezpieczane w sposób rzetelny. Duże paczki wysyłamy w pudłach z grubej tektury 5-warstwowej, a mniejsze w specjalnych kopertach bąbelkowych lub mniejszych pudełkach z tektury 3-warstwowej. Przesyłki do 1 kg wysyłane są Pocztą Polską jako przesyłka polecona priorytetowa, natomiast przesyłki powyżej 1 kg za pośrednictwem firmy spedycyjnej GLS.


Ubezpieczenie.
Przesyki kurierskie są objęte standardowym ubezpieczeniem obowiązującym u danego przewoźnika. W przypadku opóźnienia lub zniszczenia przesyłki należy na miejscu w obecności kuriera sporządzić protokół reklamacyjny. W przeciwnym razie nie będziemy mogli domagać się reklamacji od spedytora.
Informacje o przesyłce i reklamacje.
W dniu wysyłki zamówienia wysyłamy informację e-mailową zawierającą nr listu przewozowego.
W sprawach przesyłek, kosztów i reklamacji należy się kontaktować pod adresem [zasłonięte]@printagram.com lub telefonicznie pod nr kom. 502 [zasłonięte] 602

 • Kliknij Kup Teraz
 • Wypełnij Formularz Opcji Dostawy, podając dane do wysyłki oraz faktury. Określ sposób wysyłki lub odbioru towaru oraz wybierz opcję płatności. W przypadku wybrania przedpłaty jako formy płatności realizacja zamówienia następuje po przelaniu pieniędzy.
 • Kontakt mailowy
 • Przesłanie projektu na e-mail [zasłonięte]@printagram.com (lub wytycznych do wykonania projektu wraz z materiałami jeśli licytujesz aukcję która obejmuje płatną usługę projektowania). Na życzenie możemy wysłać do akceptacji wyciąg w jpg lub pdf jeśli chcesz się upewnić, że wszystko jest dobrze przygotowane do druku.
  PROSIMY KONIECZNIE SPRAWDZIĆ DOKŁADNIE PROJEKT. PO SKIEROWANIU PRACY DO DRUKU NIE MA JUŻ MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA ŻADNYCH ZMIAN. WSZELKIE REKLAMACJE DOTYCZĄCE ZAUWAŻONYCH BŁĘDÓW LUB POMYŁEK W TEKŚCIE I GRAFICE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE
 • Druk
 • Wysyłka.

 

Zdjęcia obrotowe 360°

Zaprezentuj swoje towary w trzech wymiarach!


Kliknij by obejrzeć naszą ofertę na usługi wykonania zdjęć obrotowych, która dostępna jest na Allegro!!!


Zdjęcie obrotowe długopisów

Wizytówki 1-stronne
Foliowane Matowo
Lakier UV Błyszczący punktowo

Efektowne wizytówki z błyszczącym lakierem selektywnym (wybiórczym, punktowym).

Efekt wizualny uzyskiwany jest przez lakierowanie wybranych miejsc specjalnym przeźroczystym lakierem o lekko puchnących właściwościach, który miejscowo zwiększa swoją obiętość. W porównaniu z pozostałą powierzchnią, która jest foliowana matowo, lakier punktowy wyraźnie wyróżnia się. Lakier utrwalany jest promieniami UV (ultrafioletowymi). Dzięki temu na wizytówkach można podkreślić niektóre elementy projektu - np. utworzyć błyszczące logo - lub utworzyć nowe elementy, które uzupełnią i wzbogacą wygląd wizytówki. Można wprowadzić do projektu np. lakierowane tło, desenie, lakierowane tekstury itp. Miejsca polakierowane posiadają wyczuwalną w dotyku lekko wypukłą strukturę.

UWAGA! Z uwagi na lekką wypukłość lakierowanie UV jest zawsze TYLKO na przedniej stronie. Nie polecamy lakierowania obszarów dochodzących do krawędzi z uwagi na możliwość odpryskiwania podczas rozcinania. Jeśli zależy Państwu na takim lakierowaniu to wówczas stosujemy lakierowanie zwykłe a nie wypukłe, które jest odporne na obróbkę.

ZDJĘCIE OBROTOWE 360°
kliknij by oglądać pod dowolnym kątem i powiększać

Jeśli podoba Ci się ta nowoczesna forma prezentacji i chciałbyś ją zastosować w swoim sklepie internetowym lub allegro - kliknij tutaj i odwiedź naszą aukcję zdjęć obrotowych

Termin wykonania: 8 dni roboczych.

Pierwszy dzień liczy się od dnia następującego po akceptacji projektu i skierowaniu pracy do druku. Jeśli licytujesz aukcję, która obejmuje także wykonanie przez nas projektu, to termin wykonania może się wydłużyć o czas potrzebny na jego wykonanie i akceptację. Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świąt. Nie zapomnij doliczyć czasu potrzebnego na wysyłkę

Opis
Wysokość 50 mm lub 55 mm (jeśli format EURO 85x55)
Szerokość 90 mm lub 85 mm (jeśli format EURO 85x55)
Papier karton biały błyszczący obustronnie powlekany, 350 g/m2.
Uszlachetnienie Laminowanie matowe z lakierem selektywnym. Z uwagi na to, lekką wypukłość lakierowanie UV jest zawsze TYLKO na przedniej stronie. Przesyłając gotowy projekt do druku należy dołączyć szablon do wykonania matrycy w kolorach czarno-białych.
Kolory 4+0 (pełny kolor jednostronnie)
Dane techniczne
Raster,liniatura Siatka rastra eliptyczna, liniatura 200 lpi
Rodzaj druku Offsetowy z systemem CTP zintegrowanym z maszyną drukarską
Wskazówki techniczne
Zalecana rozdzielczość projektu 350 dpi. Rozdzielczość powinna być co najmniej 1,5 raza większa od liniatury rastra. Nie zwiększaj sztucznie rozdzielczości w Twoim projekcie - nie powoduje to polepszenia jakości, a tylko zwiększa rozmiary plików.
Wymiary projektu: 94 x 54 mm (lub 89x59 mm jeśli format EURO) Projekt powinien zawierać 1 użytek w rzeczywistych wymiarach ze spadami 2mm (po wydrkowaniu obcinane są po 2mm z każdej strony).
Sposób przygotownia pliku do lakieru wybiórczego: Należy przygotować dodatkowy plik o identycznych wymiarach, jak plik z wydrukiem oraz zaznaczyć na nim obszary lakierowane w jednym kolorze (najlepiej K 100%). Obraz do lakierowania wybiórczego nie może zawierać odcieni szarości. Dla małych (cienkich) elementów (czcionki, linie poniżej 2 pkt. itp.) należy zastosować nadlewkę o wielkości 1 pkt. W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie.
Kolory używane przy projektowaniu Cała praca musi być przygotowana w modelu CMYK. Zalecamy konwertowanie i pracę na profilu barwnym Coated FOGRA27 (ISO 12647-2:2004).
Maksymalna ilość kolorów składowych w punkcie (nafarbienie) : 350%. W pracach gdzie ten parametr jest przekroczony reklamacje nie będą uznawane. (Czyli np. nie można budować koloru czarnego ze składowych 100 [zasłonięte] 100 100%)
"Głęboka czerń": Aby uzyskać pełną, ciemną czerń należy użyć koloru czarnego zbudowanego ze składowych: 84%C 74%M 62%Y 100%K.
Akceptowalne formaty zapisu prac PDF (do wersji 1.4) PSD CDR (do wersji X3) TIF JPG
bez projektu!!!Ten produkt nie zawiera darmowej usługi projektowania, więc prosimy upewnić się, że posiadają już Państwo projekt który będzie użyty do druku.

Mam własny projekt :)

Prosimy o przesłanie go mejlem po zakupieniu aukcji. Jeśli nie są Państwo pewni czy projekt jest poprawny i spełnia wymagania druku to można go do nas przesłać na adres email [zasłonięte]@printagram.com w celu darmowej weryfikacji.


Nie mam jeszcze projektu :(

 • Wykonam samemu !

Można wykonać go w jakimkolwiek programie do tworzenia wizytówek. W celu poprawnego przygotwania takiego pliku udostępniamy darmowe szablony, które można pobrać. Prosimy uprzednio zapoznać się ze wskazówkami technicznymi.

Szablony do projektowania (format standard 90x50 mm)Szablony do projektowania (format standard 85x55 mm)
 • Darmowy kreator online !

Udostępniamy też bardzo prosty i DARMOWY edytor wizytówek online, który umożliwi Państwu wykonanie oraz zapisanie projektu na swoim komputerze.
Darmowy edytor wizytówek online
Kliknij już teraz i zacznij projektować od razu !
DARMOWY edytor wizytówek online rozmiar 90 x 50 mm
DARMOWY edytor wizytówek online rozmiar 85 x 55 mm

 • Zlecam usługę projektowania !

Polecamy aukcję która w cenie zawiera projektowanie. Można ją znaleźć tutaj:

Wizytówki z lakierem UV + PROJEKT


[DANE_EU][KOD][/KOD][EAN][/EAN][WYS]0[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]0[/WZN][/DANE_EU]