Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WINNICE SZEPCZĄ 'CICHO SZA' - Boissard Janine KSIĄ

07-06-2015, 20:21
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 28.77 zł     
Użytkownik drake2
numer aukcji: 5250665690
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 2   

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wysyłamy na cały świat.
gwarancja
wysyłka za pobraniem
warunki:
  • jeśli masz conajmniej 5 punktów w Allegro
  • jeśli adres wysyłkowy jest taki sam jak adres z ustawień Allegro
  • jeśli komentarze kupującego są tylko pozytywne
  • jeśli wartość zamówienia (bez kosztów wysyłki) przekracza 20 zł

Winnice szepczą "Cicho Sza" - Boissard Janine [KSIĄŻKA]

autor:
Boissard Janine
rok wydania:
2013
nośnik:
KSIĄŻKA
okładka:
miękka
ilość stron:
320
ISBN:
978-83-[zasłonięte]-4806-6
wymiary:
130 x 205

 Opis

Szlachetne uczucia i piękni ludzie w pięknym miejscu Podnosząca na duchu, pisana emocjami powieść bestsellerowej autorki Ta książka - jak wszystkie powieści Janine Boissard - pisana jest emocjami, najgłębszymi, najprawdziwszymi, najszlachetniejszymi. Daje radość i nadzieję. "Le Figaro Littéraire" To pisarka z prawdziwą klasą, która nigdy nie ocenia swoich bohaterów i potrafi przywiązać ich do nas od pierwszej chwili. "Lire" Janine Boissard jest dla Francuzek kultową autorką, tak jak dla Amerykanek Danielle Steel. "Le Monde" Od pierwszych stron - jak w filmie - wchodzimy do innego świata. Wspaniałe opisy przyrody i miejsc, które mają zawsze swój zapach i klimat, ułatwiają nam zamieszkanie w nim. Dialogi są szybkie. U Boissard wszystko wydaje się takie proste i bliskie. Czyta się lekko i przyjemnie. A to dlatego, że jej proza to prawdziwa sztuka. "La Revue Littéraire" "Cała nasza rodzina mieszkała w zamku, domu dziadka. Co prawda nie był to taki prawdziwy zamek ze zwodzonym mostem, wieżami i machikułami, skąd można rzucać płonące żagwie i kamienie, i wylewać smołę na nieprzyjaciela, ale zawsze to zamek. A mama wyjaśniła mi, że dziadek jest królem, królem koniaku, tak jak i miasto Franciszka I, które widzieliśmy z okien na górze. A za bramą, te zwarte szeregi winnic to tego armia, a butelki alkoholu, które z nich robiono, to jego wojenne proporce, a na każdej jego nazwisko: Edmond de Saint Junien." Tak czternastoletnia Fine wprowadza nas w bajeczny świat szczęśliwej, wielopokoleniowej rodziny żyjącej wśród piękna, dostatku, cudownej przyrody. Ale każda rodzina ma swoje bolesne, wstydliwe tajemnice. "Cicho sza" - tak dorośli ucinają rozmowy na temat najstarszej córki dziadków. Roselyne uciekła przed osiemnastu laty z mężczyzną, którego pokochała. Skończyła tragicznie. Nigdy nie dała znaku życia. I nagle pojawia się Nils - siedemnastoletni syn Roselyne. Promieniejący urodą, inteligencją, wdziękiem i dobrocią, ciężko naznaczony przez los chłopak. Jest przyjęty do tego wymarzonego świata z otwartymi ramionami. Zyskuje miłość dziadków i Fine. Wydaje się, że wszyscy go zaakceptowali. Do dnia gdy w posiadłości dochodzi do okrutnej zbrodni? Teraz już nie będzie można mówić "cicho sza"? Tu więź rodzinna ukazuje swoje prawdziwe oblicze. Dramatyczna walka o życie lub śmierć każe każdemu dokonać niemożliwych wyborów między tymi, których kochają, lub poświęcić tych, których kochają najbardziej, w imię prawdy. Walka podłości i najwyższej szlachetności trwać będzie wiele lat. I odmieni wszystkich. Dzięki sile miłości, która pozwala poświęcić siebie dla tych, których kochamy.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Książka zupełnie nowa.

Dane kontaktowe

email: [zasłonięte]@dvdmax.pl
tel.: +48 63 [zasłonięte] 85 | +48 63 [zasłonięte] 77
poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00

UWAGA!

Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.


Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!