Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WINGBO samodzielne kołysanie + gratis JEDYNE

02-09-2014, 21:35
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 149 zł     
Użytkownik irek341
numer aukcji: 4551411892
Miejscowość Elbląg
Wyświetleń: 8   
Koniec: 02-09-2014, 21:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest WINGBO

jedyne na allegro

niemieckiej firmy

polecany przez pediatrów i fizjoterapeutów

huśtawka od 6 tygodnia życia do 6 lat

WINGBO - pierwsza kołyska na świecie, która pozwala małym dzieciom kołysać się samodzielnie, daje dzieciom niezależność w działaniu. To one same decydują o intensywności oraz o czasie trwania zabawy. W wieku sześciu miesięcy maluch może już sam świadomie nasilać bujanie. Huśtawka ma za zadanie przyspieszać raczkowanie i chodzenie, jak również uczy koordynacji ruchowej.

WINGBO - to przyjemność dla wszystkich dzieci. Podczas zabawy mogą patrzeć na świat z fascynującej je perspektywy. Od samego początku wspomaga rozwój, sprzyja zdrowej postawie i stymuluje rozwój umysłowy.

Wingbo umożliwia dziecku rozwijać prawidłową postawę, wzmacnia cały system ruchowy. Poprzez zabawę ćwiczy stabilność i koordynację, które odgrywają istotne role w rozwoju dziecka.

WINGBO to bycie aktywnym za pomocą rąk i stóp, w ruchu, w odkrywaniu nowych rzeczy i sukcesywnemu uczeniu się. W ten sposób pobudzane są umysłowe zdolności oraz orientacja dziecka.

WINGBO jest huśtawką, która rośnie razem z dzieckiem. Twoje dziecko będzie jej używać aż do 6 roku życia. Gdy wyrośnie z załączonego pająka (można używać do około 1,5 roku) huśtawkę montuje się na linie, przytwierdzanej do sufitu, futryny bądź drzewa - w zależności od własnej inwencji.

Koszt nowej huśtawki to około 700 

• huśtawka na stelażu dla maleństwa 

BRAK  materiałowego materacyka, które nakłada się na siedzisko (można zastąpić czymś innym np. położyć pieluchę)

Siedzisko należy ustawić tak, aby dziecko dotykało stopami dywanu lub maty (należy zawsze podłożyć coś miękkiego pod spód – zapobiega ślizganiu się stojaka).

• sam stelaż jako chodzik- stojak – może służyć do trzymania podczas nauki wstawania i robienia pierwszych kroczków oraz jako przeszkoda podczas raczkowania,

• huśtawka dla dużego dziecka, do której należy dołączyć liny i można się huśtać do wieku ok. 6 lat.

Huśtawka pomaga, gdy maluch cierpi na różnego rodzaju problemy z brzuszkiem (zaparcia, problemy z trawieniem). Poprzez aktywne leżenie na brzuszku Nasz Szkrab samoczynnie go masuje.

Zachęca nasze dzieciaczki do podnoszenie główki, ruszania rączkami i nóżkami.

Huśtawka jest w stanie bardzo dobrym

Nie jest połamana, popękana, posiada delikatną rysę/zarysowanie na siedzisku.

Huśtawka jest w 100 % sprawna technicznie.

Łatwy do złożenia jak i rozłożenia.

ZAPRASZAM NA STRONĘ INTERNETOWĄ

originalbabycompany.com/wingbo.htm

POLECAM

w razie pytań proszę o e-maila

bardzo proszę o przemyślany zakup ponieważ zwrotu nie przyjmuję

GRATIS dorzucę

szelki do nauki chodzenia, 2 śliczne pieluszki i śliniaczek


Zdjęcia przedmiotu

kliknij, aby powiększyć