Windows Vista PL. Przewodnik encyklopedyczny
Tytuł oryginału: Windows Vista: The Definitive Guide
Autorzy: William R. Stanek
Rok wydania: 2008
Stron: 904
Tłumaczenie: Grzegorz Kowalczyk, Marcin Rogóż
ISBN: 978-83-[zasłonięte]-1248-2
Format: B5
Oprawa: miękka
Książka jest nowa
Opis książki
Spis treści »
Opinie i recenzje »
Ujarzmij moc drzemiącą w systemie Windows Vista!
- Jak zarządzać systemem i optymalnie go konfigurować?
- Jak przetwarzać media cyfrowe?
- Jak efektywniej przeszukiwać zasoby komputera i nimi zarządzać?
Windows Vista jest pierwszą wersją systemu Windows, której funkcjonalność zmienia się w zależności od komputera, a modułowa budowa i uniezależnienie od siebie poszczególnych składników pozwalają bardzo łatwo dodawać funkcje lub po prostu wyłączać poszczególne mechanizmy. Vista wprowadza wiele nowych możliwości i praktycznych ułatwień, takich jak przejrzysty i wygodny interfejs użytkownika, sprawna nawigacja, nowocześniejsze zabezpieczenia, a dla osób obdarzonych wrażliwością estetyczną -- efektowne nowości wizualne.
"Windows Vista PL. Przewodnik encyklopedyczny" to nie jest zwykły podręcznik. Dlaczego? Ponieważ jest to książka przydatna na każdym poziomie zaawansowania. Przyda się wszystkim tym, którzy już wcześniej zetknęli się z tym systemem, a teraz chcą zaktualizować swoją wiedzę, pomoże początkującym, a także administratorom i pracownikom działów informatycznych. Przewodnik zawiera bowiem wszystko, co jest potrzebne, aby dopasować system operacyjny do indywidualnych potrzeb. Dzięki niemu dowiesz się, jak zarządzać systemem i konserwować go, jak tworzyć biblioteki multimediów czy konfigurować urządzenia sprzętowe; poznasz też wiele tajemnic, przydatnych trików i sztuczek do natychmiastowego wykorzystania, niezależnie od używanej edycji systemu.
- Konfiguracja systemu, sprzętu i akcesoriów komputera
- Praca z danymi i mediami cyfrowymi
- Tworzenie biblioteki multimediów
- Zabezpieczanie i udostępnianie danych
- Kompresowanie dysku
- Korzystanie z Centrum sieci i udostępniania
- Ochrona komputera za pomocą Windows Defender i Zapory Windows
- Korzystanie z zasad grupy w systemie Windows Vista
- Konfigurowanie ustawień proxy dla połączeń mobilnych
- Skróty klawiaturowe
- Zarządzanie repozytorium informacji BCD
Za przesyłkę płacisz tylko raz :: zobacz inne książki z tej kategorii
helion_promocja1 helion_systemy windows, system, optymalizacja, administracja, windows vista, instalacja, rejestr, microsoft, personalizacja, obsługa systemu, administracja systemem, microsoft windows vista pl, konfiguracja, vista, system operacyjny, microsoft windows vista, zabezpieczenia, podręczna pomoc, klucze rejestru, operacyjny, menedżer zadań, kurs, książka, podręcznik, tutorial